Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a jobb,ha beoltatom...

Melyik a jobb,ha beoltatom magam vagy,ha nem?

Figyelt kérdés
Félek a vírustól , de az oltásba is nagyon sokan meghaltak már...

2021. márc. 23. 09:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom honnét veszed hogy az oltásba nagyon sokan meghaltak már, de én az ilyen kérdésekre mindig azt válaszolom: Mindenkinek magán ügye és döntése hogy beadatja vagy nem, nem is értem az ezen való vitákat. Konkrétan a kérdésre: Igen, már be vagyok oltva. Nem zavar ha fél évente meg kell ismételni, mivel havonta kell vérvételre mennem szívműtétem miatt és egy injekció egy felnőtt embernek semmiség.
2021. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező honnan veszed, hogy az oltásba sokan meghaltak? Több ember hal meg autóbalesetben naponta, akkor most kocsiba se fogsz ülni?

Én bízok a tudományban, elég sok mindent köszönhetünk neki és élek a lehetőséggel, ha már adott. Ma olvastam egy cikket, hogy az oltóanyagok nagy része a gazdagabb országokba kerül, ahol meg sok a szegény, ott lehet, hogy évek múlva érnek el olyan szintet, mint pl Európában vagy az USA-ban.

2021. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
79%

Szerintem az emberi hülyeség gyorsabban terjed,mint a vírus vagy valamelyik mutációja.

Igen, volt vírus, van vírus és még lesz vírus. Az,hogy most te mennyire oltod be magad, a te dolgod. Én az oltás mellett tenném le a voksomat, hiába félek a tűtől.

Az oltásban nem halnak bele... annyian... Először mindig tesztelik a vakcinát más élőlényeken, ha pozitívan hat jönnek az önként jelentkezők,hogy rajtuk kipróbálják. Addig nem oltanak vele több embert amíg sikeres nem lesz a vakcina.

2021. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
Oltassatok, nekem ez csak jó. Xd
2021. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%

Elvileg aki teljesen egészséges, jó a D vitamin és a cink szintje, eszik néhanapján C vitamint is, azoknál nem alakul ki súlyos tünet.

Sz*rul lehet, de nincs citokin vihar, ami egy irányítatlan immunrendszeri válasz. Ugyanis a D vitamin szükséges az immunredszer összehangolásához.

Amíg nem volt oltás, addig még az idősotthonok lakóit is mentették meg nagy adag C és D vitaminnal (Dr. Vadim Dobos).


Jómagam nem oltatnám be magam. Nincs "alapbetegségem".

Megfázva is nagyon ritkán voltam.

Sz*rul lennék valószínűleg, de "természetes" úton és sokkal tartósabb lenne az immunitás ezentúl.

Természetesen nem járnék ki emberek közé közben.

Akinek szüksége van rá, és az orvosa is ezt tanácsolja, oltassa be magát.

2021. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

Én már csak a többi ember miatt is beoltatom magam. Sok ismerősöm kapta el, láttam mit tud ez a betegség. A párom életerős 30as, egészségesen táplálkozik, sportol, konkrétan annak örült, hogy a wc-ig ki tudott menni annyira legyengült.

A másik, hogy ha már szabadságra megyek, akkor ne a 4 fal között kelljen ülnöm. Szeretek belföldön is utazni, fürdőkbe járni, sportolni, beülni a kedvenc kávézómba egy csevejre (ha ki tud egyáltalán nyitni...)hiányzik a tánccsapat ahova járok és a közös bulik. Utálom már, hogy a társas élet lekorlátozódik este 8ig, hogy más téma sincs, mint ez a qrva betegség és vonzatai, hogy kinek kije halt meg, mert sajnos nagyon nincs más. Eddig is panaszkodtak az emberek, de most sokkal rosszabb.


Eltűnni nem fog ez a betegség, de meg lehet szelídíteni, hogy olyan legyen, mint egy nátha, hogy pár nap alatt átmegy az emberen és nem dobja vissza akár hetekre.

2021. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
61%
Mindegy, hogy mi a magánvéleményem, de ha szeretnék élni (fesztiválra, koncertre, kondiba menni), akkor kell az oltás.
2021. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Jobban jarsz ha nem oltatsz.

Vannak akik meghalnak az oltas utan es ugy jegyzik be oket hogy covidban haltak meg. Ezert nincs sok hir arrol hogy hanyan halnak meg az oltas utan.

Azt meg nem tudjuk egyaltalan hanyan lesznek betegek evekkel kesobb az oltas miatt.

2021. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18, kérlek ezt támaszd már alá hiteles forrással. Kösz.
2021. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%

Már írták, de szinte minden gyógyszernek vannak mellékhatásai. Egyik védi a szíved, de szétb.ssza a májad. Szedsz a májadra egy másikat, aminek megint vannak mellékhatásai. És így tovább. Ennyi erővel ne szedjünk semmit, hanem dögöljünk bele a betegségeinkbe, nem?

Én nem írom le azokat, akik nem akarják beoltatni magukat. Ha a maszkkal meg a többi óvintézkedéssel ki tudják védeni, hogy megfertőződjenek, akkor nagyon jó. Persze ez elég nehéz, de nem lehetetlen. Csak szinte nem tudsz semmit sem csinálni, sehova sem menni. Dolgozni sem nagyon, talán otthonról ha lehet. Otthon ülsz a 4 fal között. 0 kapcsolat a külvilággal. Úgy megy oltás nélkül a dolog. De ha élvezni is akarod az életed, akkor szerintem alap, hogy beoltassa magát az ember. Nem vagyok oltáspárti, még én sem oltottam be magam. De sokkal többen halnak meg a vírus miatt, mint a beoltottak a mellékhatásokba. A környezetemben is haltak már meg, és több beteg is van. Lélegeztetőn. Az ember halogatja a dolgot, de egy idő után rá kell jönni, hogy az oltás a megoldás. Nem tökéletes, de ez van.

2021. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!