Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezekután a kommentek után...

Ezekután a kommentek után inkább beoltatom magam. Jól teszem?

Figyelt kérdés
Hihetetlen milyen undorítóak, milyen gonoszak az emberek.. én meg emberekkel akartam foglalkozni, hányinger ami ebben a komment szekcióba folyik.. gyomrom görcsbe van, savas cuccot érzek a torkomba.. olyan ideges lettem.. fizikailag fáj! Ha ezek a szörnyen undorító kinézetű, retkek nem oltatják be magukat akkor én már csak azért is..

2021. jan. 8. 02:05
 1/8 A kérdező kommentje:
2021. jan. 8. 02:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek miatt ennyire ideges leszel, az gond.
2021. jan. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Azt csinálsz, amit akarsz. De a refluxoddal is kezdj majd valamit, mert idővel rosszabb lesz.
2021. jan. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én sem értem 2 évet meg trollkodtam is facebookon, idegesítettem a prosztó xarokat, az ilyeneket és tökre élveztem, lett csomó haver akivel közösen találtuk ki mit kell írni, hogy felbaxxa magát egy ilyen, de túlnőtt rajtam és már félek, hogy olyen ostoba valaki, hogy le mer írni olyat pl. " mennyit kaptál ezert te idióta" meg a chip-es baromság..

anno olyanakat írtam, hogy a napelem kiszívja a napot mert a fotonok érzékelik, hogy nem jutnak a földbe. 《-- erre írta a nő, hogy teljesen jól látom mert a napelemet a fidesz csinálta. Azt gondoltam ugyan olyan troll mint én, de nem.


Na ekkor jöttem rá, hogy baj van.

2021. jan. 8. 02:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ne beoltatni akard magad,hanem inkább leoltatni.
2021. jan. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek joga van abban hinni amiben akar
2021. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Az hogy beoltatod magad vagy sem, az a te döntésed. Igazából a saját érdekeid mellett a társadalom érdekeit is szem előtt tartva több érv van arra hogy megtedd, mintsem hogy ne. És ez az empátia munkálhat benned a többi résznél is.


Viszont döbbenetes az a mennyiségű butaság ami az embereknél jelen van. Ez egy másik kérdés. Én is elszomorodok ezen folyton

2021. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mentősnek fogok tovább tanulni gimi után, gondolom az írásod alapján te is valami hasonló szakterület után érdeklődsz de nekem az a véleményem, hogy mindenkinek szíve joga eldönteni kéri e.


Én magam sem fogom beadatni amennyiben addigra nem lesz ehhez kötve a jelentkezési feltétel. Természetesen ha feltétel lesz akkor beadatom.

2021. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!