Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 évesen semmit nem éltem,...

28 évesen semmit nem éltem, és most már nem is lehet soha, akkor mi értelme élni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak most jöttem rá hogy élni akarok és csajokat is akarok meg minden. Úgy néz ki későn érő típus vagyok. De az a hajó elment, ez a világ sose lesz már olyan mint volt. Vége van mindennek van értelme élni? Csak kutyák vagyunk. Amíg szabad voltam azt tehettem amit akartam sajnos nem éltem semmit.

2021. márc. 24. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha vége lesz ennek az időszaknak, utána lesznek azért lehetőségeink. Bár ki tudja, meddig kell várni rá.


Mindenesetre ne csüggedj, azért annyira öreg még nem vagy, hogy ne tudd bepótolni a dolgokat.


Én egy fokkal talán bszerencsésebb vagyok, mert egy pár évvel hamarabb rájöttem erre, de amikor igazán kezdtem belelendülni, pont akkor jött a koronavírus ._.


Tartsd meg az élni akaró motivációdat, vagy hibernáld le, amíg újra szabadon csinálhatjuk azt, amit akarunk.


És fogadd el a mostani helyzetet, mert ha folyamatosan kezdesz ellene lélekben, fel fog emészteni.

2021. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
küzdesz*
2021. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Amíg szabad voltam azt tehettem amit akartam"

Dehogy tehettél amit akartál, csak épp elfoglaltad magad valamivel, most meg inkább nyafogsz. Mennyivel jobb, vazze!

2021. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézz vissza a történelemre. 1918-ban is volt egy járvány aminek senki nem látta a végét. Előtte volt egy háború, arról se hitte senki, hogy valaha is vége lesz.

Aztán mégis vége lett, és a 20-as évek elég vidám, szabados idők voltak legalább is a világ nyugati felén.

A 30-as évek már nem volt olyan jó, de semmi sem tarthat örökké.

Szóval a legrosszabb esetben is, ha ezt kibírjuk, lesz tíz pompás évünk, amiben hajnalig fog bulizni mindenki, szól a Charlston. Utána meg az özönvíz.

2021. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Sajnos csak most jöttem rá hogy élni akarok és csajokat is akarok meg minden."


Tudod ki volt a playboy tulajdonosa? Szerintem nem vagy elkésve.

2021. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apám 68 évesen kezdte újra miután édesanyám elhunyt...

Szóval 28 évesen szedd össze magad, aztán kezdj el élni és ne itt siránkozz b..meg!!

Ha megírod hol laksz szívesen elmegyek és felpofozlak, hogy kicsit észhez térj!! :)))))))

2021. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, ha így gondolkodsz. Írom ezt veled egykorú nőként. Ne a vírusra fogd, hogy képtelen vagy boldogulni az életben. Nem "élni akarsz", mert élsz! Azt meg hagyd már, hogy most nem lehet bulizni, étterembe meg mittomén hova menni. Az élet nem ebből áll. Ezek nélkül is élsz. Az más kérdés, hogy bár jelenleg korlátozottabbak a lehetőségek, de mégsem használod ki, amit ki lehet. A csajozásról sem kell lemondani, csak meg kell találni a módját. De annyi mindent lehet csinálni, amivel megtalálod önmagad és a boldogságod. Helyette itt nyafogsz, amivel a saját életkedvedet ölöd meg. Ne mást, meg a helyzetet okold, hanem változtass.

"Ma kezdődik életed hátralevő része." Hajrá!

2021. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!