Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék szert tenni sok...

Szeretnék szert tenni sok ismerősre,17 évesen változó korszakomat élem, és unom már az egyedül létet, van értelme belekezdeni?

Figyelt kérdés

látom fészbukkon van valakinek 1500 ismerőse van. és mondom ez tök f.sza én is szeretnék népszerűbb lenni, találkozni ismerősökkel bárhol vagyok


kezdek bulikba eljárni ,igaz, túl nagyon az igényeim az embereket illetően, ezért rájöttem hogy igaz barátokat nem is fogok találni ,csak dumálni egyet sok ember nekem már az is jó lenne


mit gondoltok, csak mer ez így elég hülyén hangzik tudom, ennek magától kéne jönnie, és nem most kellett vna elkezdenem hanem már ált suliba, de akkor szintén ez volt a bajom hogy mindenki más volt. most meg már elfogadtam hogy sokan csak haverkodni akarnak ,én meg mondom ha nektek ez jó akk legyen, elvégre jobb mint a semmi


17f


mindenféle választ elfogadok(persze értelmesen:) )


2011. aug. 5. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem többet ér ha van egy jó barátod mint nemtudom hány haverod. És mégis milyen igényeid vannak ami miatt nem találsz egy jó barátot sem?
2011. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem általános iskolás koromig voltak problémáim, sportoltam aztán a barátkozásokból teljesen kimaradtam. Aztán megismerkedtem jó pár emberrel akikkel már tudtam menni bulizni meg azoknak az ismerőseivel meg azokéval is stb. gyakorlatilag a korosztályom felét ismerem a városomban kb. 25 ezres város. Haverok jöttek mentek, hol kevesebb van belőle hol több de mindig lehet találni. Ez azért van mert sok ember szerint jó társaság vagyok és nem vagyok egy otthonülős típus, szeretek kimozdulni akár ha két haverommal elmászkálunk erre arra már azt is többre tartom mint ha valaki facebook chatel x ezer ismerősével.


Amit neked tudok ajánlani: a haverkodást ne tekintsd alacsonyabb rendű dolognak. Haverkodsz emberekkel feljön egy közös téma ha úgy érzed lenne értelmes közös programotok akkor ne fogd vissza magad mond neki hogy csináljatok valamit, aztán elérhetőséget cseréltek. A legtöbb ember örül egy értelmes havernak mert soha nem jön rosszul és nagyon sokan unatkoznak rajtad kívül is... :D


Az internetes haverkodást én kihagynám. Csajozásnál is általában az csinálja neten aki fél élőbe. Ezzel nincs baj, viszont ha valakiben annyi sincs hogy személyesen szerezzen barátokat én azt nevetségesen szánalmasnak tartom.


Az hogy változtatni akarsz tök jó :) Ne görcsölj sokat ezen a témán, és ha nem vagy kibékülve a személyiségeddel akkor változtass rajta.

2011. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

19:07 köszi. azon vagyok és szerintem jó úton haladok :)

múltkor voltam egy buliba ,egyedül mentem és kb pár arcot meg is ismertem bejelöltük egymást fészbukon, azóta viszont nem találkoztam velük személyesen, chaten is ha beszélünk az azért van mer rájuk írok, tudom hogy az emberi kapcsolatokat nem lehet túlságosan erőltetni mer annak úgy is cask rossz vége lesz ezért már rájuk sem írok,viszont ha lesz vmi party tuti megkérdem őket ,jobban megismerkedni velük. múltkor(még amikor először láttam a buliban) pl az egyikkel 3 óráig dumáltunk a csajokról:D és tök jól elvoltam :D


rájöttem hogy bulizni kell és akk lesznek haverok. ha lehet megyek is. eddig írtóztam a partyktól de rájöttem hogy a pia az ami kihozza belőlem a lazaságot és akkor még bunkó is tudok lenni :D


18:47 .igényeim? nagyon sok emberrel úgy érzem hogy nincs szükségük egy barátra akivel sok dolgot meg tudnak beszélni,egy jó baráttal én sok mindent megtudok dumálni többek között ezt a problémát is, hasonló a személyiségünk,hasonló humorunk van, ha nagyon eltérőek vagyunk akk nem lehetünk jó barátok és a legtöbb emberrel akivel találkozom ez van hogy mindent lazára vesznek ,bármi téma van közbe szólnak,röhögnek mindenen amin lehet, én a legtöbb poénjukat még csak viccesnek sem tartom van mikor primitíveknek gondolom őket.:\ ,aztán van ha egyedül vagyok azzal a személlyel akkor persze jól eldumálunk mindenről ,de társaságba minden olyan más. ha nem iszok akkor tök sz.r,partyzós,bulizós témákat hoznak fel ahol én nem is szerepelek. ekkor max hallgatni tudok ,nem tudok semmit se közbeszólni. ez a fő oka annak hogy nem tartom őket havernál többnek

2011. aug. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!