Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan becéznél egy nagyon...

Hogyan becéznél egy nagyon alacsony lányt?

Figyelt kérdés
Nekem hirtelen csak a Minyon és a Törpilla jutott eszembe...
2021. márc. 25. 13:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lenne bunkóság! Csak az veszi magára aki nincs megelégedve magával. Még egy nagy orr, kettéálló fül esetében azt mondom oké, de az alacsonyságon mi szégyelni való van? Főleg egy nő esetében... Én más alacsony lányokra is azt mondom jujj de cuki és ez egyértelműen bók! Én sose vettem magamra, csak azt lehet magára venni ami sértésnek is irányul. Rám pl. mondták már hogy Yoda, hát nyilván nem bók célzattal, de a Törpilla vagy a Minyon miért rosszindulatú szerinted?
2021. márc. 25. 16:06
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

2-es vagyok, ugyan nekem semmi bajom nincs a magassagommal, volt ra 23 evem megszokni, de a becezest utalom. Meghozza azert, mert foleg kozepiskolaban allandoan a magassagom (vagy inkabb torpesegem) volt a tema, es rohadtul meguntam mar.

150 centi vagyok, oke, es? Lepjunk tul rajta, mert ezen kivul meg annyi minden masrol lehetne beszelni.

Azota is, ha uj tarsasagba kerulok, tuti ezer kerdest feltesznek ezzel kapcsolatban, pedig semmi extra, tobbet kell szekre allnom, de ennyi, nincs benne semmi erdekesseg.

Te szereted kerdezo, ez rendben van, de fogadd el, hogy masok nem. Ahany hozzam hasonlo alacsony lannyal talalkoztam, mind gyuloltek a kedves vagy eppen nem kedves becezgetest. Mert ami masoknak kedves, az nekunk mar az agyunkra ment es eleg volt.

2021. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, a nagy orról ugyanúgy nem tehet az illető, mint pl te az alacsonyságodról. Miért is kellene neki ezt szégyellnie?

És de, mondjuk a nagy orrút kapaorrúzni vagy a kövéret tehénkének, dundikának stb-nek hívni ugyanolyan bunkóság, mint az alacsonyat törpézni.

A kérdés meg egyértelműen nem rólad szól, csak a nem tetsző válaszok miatt próbáltad átírni a sztorit. Lássuk csak. Ha tényleg te lennél az az alacsony lány, mégis miért TE kérsz itt ötleteket? Saját magadat akarod becèzgetni vagy mi? Ha meg mégis igaz, a többi alacsony csajt, nőt hagyd csak békén.

2021. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!