Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minél...

Miért van az hogy minél alacsonyabb egy ember keresete annál drágább telefonja van?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nincs ez.
2021. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem. Bár az iskolások körében jellemzőbb szerintem.
2021. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen, de azért nem egy általános dolog. Aki ilyen, az szégyelli, hogy nem nagyon van pénze, azt hiszi, hogy gazdagnak nézik a telefonja miatt. Látszat világban élünk.
2021. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van a f*znál is, minél kisebb, annál erőszakosabb.
2021. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Sokan így kompenzálják, hogy kevés a pénzük. Havi 10-15-ért szinte bármelyik csúcs telefont ki lehet hozni, és senki nem tudja, hogy az még igazából nincs kifizetve.
2021. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Akinek nincs pénze évente cserélni a gagyi teloját ujra az inkább vesz egy drágábbat mert annak 8 évig sincs baja
2021. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom van kivétel mindkét oldalon de általánossagban látom ezt
2021. jan. 24. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez ugyanaz a jelenség, mint mikor a csórójánosok hamisított Gucci övvel, Calvin Klein pólóval meg 20 éves BMW-vel akarnak villogni. Nekik csak a márka számít, mert azt hiszik, hogy ettől lesznek valakik, többnek akarnak látszani, mint amik. Az igazán tehetős embereknek meg nincs szükségük arra, hogy így tűnjenek gazdagnak, a legújabb E-s Merci, a szép kertes ház meg a presztízses állásuk már elég ahhoz, hogy mindenki tudja, van mit a tejbe aprítani.
2021. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Én azt látom, hogy akinek nincs pénze megvenni egy drága telefont általában olcsóbb alternatívát választ vagy egy használt telefont, amit negyed annyiért vett meg mint amennyibe eredetileg került.


Jó anyagi helyzetben meg egyátalán nem látom, hogy olcsó telefonokat vennének.


Fizetős gimibe jártam, a szülők többnyire nagyon jó anyagi háttérrel rendelkeztek.


Kicsit szürreális volt látni, hogy ZH előtt kikerült a tanár asztalára 30db a legújabb Iphone és Samsungból.


Kb 6 millió forintnyi érték...

2021. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
(Bocsi, nem ZH hanem témazáró dolgozat :D Egyetemmel keverem a gimis szavakat )
2021. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!