Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Exatlonos Tóth Dávid benne...

Az Exatlonos Tóth Dávid benne lesz a Nagy Ő című műsorban. Vélemények?

Figyelt kérdés
Meglepett. Az Exatlonban szerettem, és szerintem egy nagyon jó kajakos, de mire fel ez a nagy celebkedés nála? Előszőr Dancing With The Stars most meg a Nagy ő. Valahogy annyira nem érzem az ő karakteréhez ezeket a műsorokat, nem tudom miért tolják ennyire előre őt..

2021. márc. 25. 17:32
 1/9 A kérdező kommentje:
2021. márc. 25. 17:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért tolják, mert fantáziát (értsd: pénzt) látnak benne, ő meg azért vállalja el, mert érdekli a dolog (értsd: a pénz). Mindenki jól jár, aki meg nem akarja az nem nézi.
2021. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én is meg voltam lepődve hogy egy ilyen műsort bevállalt. Valahogy nekem ez nem az ő karaktere. Még a Dancing With The Starsra az szerintem passzolt hozzá de ez a társkereső műsor..... komolyan nem hiszem el hogy ő nem talál magának barátnőt. Kicsit csalódott vagyok, hogy ennyire eladta magát a TV2-nek
2021. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
#3: Karakterrel nem lehet fizetni a számlákat, oda pénz kell...
2021. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen. Nekem sem maga a műsorral lenne bajom, hiszen úgysem nézzem. Nekem a tény fura, hogy ő szerepel benne. Ettől sokkal komolyabbnak gondoltam.
2021. márc. 30. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon meglepődtem. Ennyire nincs nő, hogy bevállal egy béna műsort? Aaah, én nagyon meglepődtem. Egy olimpiai ezüstérmesnek nem kéne ennyire celebeskedni szerintem. De hát kinek mi fér bele.
2021. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezzel most senkit sem leszólva, de van aki nézi az ilyen tàrskereső tv műsorokat? Én nekem annyira cringe. Az ő dolguk hogy hogy ismerkednek és nagyon kellemetlenül érzem magam ha valami ilyesmit kell látnom.
2021. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nézik, nagyon sokan. Nem is értem miért. Egyszer néztem bele az RTLn futó Love Islandben, és elpusztult pár agysejtem utána.. hát ez sem lesz jobb.

Fura ez az egész, mert szerintem Dávid simán találna párt magának, nem kellene hozzá egy műsor. Ezért is teljesen mű az egész. Az összes ilyen társkereső műsor akkor lenne hiteles, ha valóban olyan ember lenne a társatkereső, aki Dávid-féle pasinak az ellentéte.. nem pedig szinte hibáltan testfelépítés, szimmetrikus arc, sikeres karrier stb.. Egy nagy kamu ez az egész.

2021. márc. 30. 18:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden ilyen műsornak, ennek is az a lényege, hogy nézettséget generáljon. Vagy azért nézi valaki, mert tényleg érdekli (szép emberek vetélkednek, vagy akár veszekednek is), vagy azért, mert annyira gagyinak tartja, hogy muszáj nézni.


De valóban jó pénz a csatornának, és jó pénz Tóth Dávidnak is.


Aki egyébként attól, mert jóképű és sikeres sportoló, még valóban nem biztos, hogy könnyen talál magának párt. Ez függ az egyéniségétől és az időbeosztásától is.


Az viszont elég valószínű, hogy nem itt fogja megtalálni élete szerelmét. Esetleg pár hetes kapcsolat lehet belőle, de csak azokból tud választani, akiket beválogatnak a műsorba.

2021. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!