Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülinapi torta pofátlanul...

Szülinapi torta pofátlanul magas áron?

Figyelt kérdés

Jogosan akadram ki ha 26 ezer forintot kért az unokatestvérem egy szülinapi tortáért?

A férjemnek csináltattam egy egyszerű piskóta tészta,mascarponés krémmel és gyümölcsel.Pár aprósaggal a tetején.


A pofám le esett eddig sosem kérdeztem mennyiért csinálja a tortákat.


Nem vagyok nagy cukrász,nem értek hozzá de egy ilyen tortát én is összedobok csak most nem volt időm inkább megkértem rá természetesen nem ingyen gondoltam.Megbeszéltük,hogy ő megvesz mindent én kifizetem természetesen a munkáját is.

De sehogy sem tudom összerakni mi került ezen az egy emeletes tortán ennyibe.


Aki othon van a témában igazán leírhatná,hogy tényleg ilyen drága egy születésnapi torta?

Legjobb barátnőm vegán tortájáért is kevesebbet fizettem pedig az tele volt friss gyümölcsel és nyilván drágább mert vegán.



2021. márc. 26. 23:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Tanulópénz,de sajnos sosem tanulok belőle🙄


Ahányszor ráfizettem már.

Többet rokonnal,baráttal soha!


Mintha a monlokomra lenne írva,hogy gyere és húzz le anyagilag.

Volt már ilyen baráttal is mikor kovácsolt vas ágyat akartunk egy olyan baráttól aki igy is sokkal tartozott nekünk de végül olyan pofátlan volt,hogy nem kértünk a munkájából.Ezt sem ingyen akartuk,természetesen megfizettem volna de mikor már olyanokat beszél valaki,hogy "alapanyagot megfizeted a munkát barátilag elengedem de ha te úgy gondolod,hogy tetszik a munkám akkor támogathatsz"

Kezdek rájönni,hogy a bőrömet is lehúznák már.

Mindegy is nem töröm magam tovább ezen a dolgon.

Köszönöm a válaszokat.

2021. márc. 27. 00:48
 12/17 anonim ***** válasza:
5%
Kipcsak népünk ilyen, derekasan lehúzzuk egymástat.
2021. márc. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
legyszi kuld el ide a torta fényképet nagyon kivancsi vagyok! :D
2021. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

De ha 3000 ft/kg akkor annak a tortanak 5 kilosnak kell lennie , nem? Mert 11000 ft volt a munkadij... nagyon nagy tortarol van szo?

Hat nem mondom, en is kiakadtam volna a helyedben, tenyleg jobb, ha tanulopenznek veszed.

A lecke pedig inkabb az legyen, hogy MINDIG tisztazd le elore az arakat, ha meg valaki azzal hulyit, hogy nem lehet elore pontosan megmondani, mennyi is lesz, fordulj sarkon es inkabb menj mashova.

2021. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Meg hoztam a tortát,ez egy kicsi torta.Egyáltalán nem hatalmas.Szépnek szép de elég olvadt.

Azt gondoltam kép alapján,hogy mégegyszer ekkora.

Egyértelműen pénzlehúzás volt,de én voltam a hülye.

Amint kicsit megdermed megkostoljuk.Majd leírom,hogy megérte-e.

Sosem ettem a tortáiból csak megrendelésre csinál másoknak.

2021. márc. 27. 11:52
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez nagyon gaz...:(
2021. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Na azt kell,hogy mondjam isteni finom és jól megvan rakva de még így is drága.

Tanultam az esetből többet nem rendelek tőle.

2021. márc. 27. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!