Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyökérség ilyen dolgokon...

Gyökérség ilyen dolgokon kiakadni?

Figyelt kérdés
Kora este, már alvás előtt is, a csendet, nyugalmat szeretem magam körül. Emiatt hajlamos vagyok kiakadni olyan dolgokon, minthogy valaki este 7kor zenét bömböltet a közelemben odakint, vagy hogy folyamatosan az autók zúgását kell hallgatni még olyankor is, vagy hogy a kutyák állandóan ugatnak, vagy nyáron, hogy valaki kora este áll neki füvet nyírni. De leginkább a zene az, amire ki szoktam akadni kora este. És itt ahol élek, ez mind jellemző amiket leírtam tavaszi, nyári kora estéken. De ha valakinek ezeket elpanaszolom, hogy én ezek miatt bosszankodok, általában nem tart normálisnak. Tényleg ilyen gyökérség kiakadni ezeken?
2021. márc. 27. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Ha este 10 után lenne hangos zene, azt értem. De mikor legyen hangos zene, ha nem 7-kor?
2021. márc. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Valami bajod van ha ez ennyire idegesít. Én is ilyen vagyok, de tudom magamról hogy ez nem normális.

Néha fénnyel is így vagyok, hogy rettenetesen zavar.

Sajnos ezen nem tudsz változtatni. Tegyél be egy füldugót.

2021. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Este 10 elött eléggé elfogadott, ha valaki dolgozik, zenét hallgat, az viszont nem normális, ha egy felnött ember este 7-kor már le akarna feküdni!
2021. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bömböltetni soha nem jó a zenét. Ha valaki zenét akar hallgatni, csukja be az ablakát, aztán hallgass normál hangerőn. A többi dolgon nem jogos, hogy kiakadsz, a normál élethez tartoznak, ha ezek zavarnak, pl. autó, fűnyíró normál időpontban, akkor túlérzékeny vagy.
2021. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem résznem jogos a kiakadásod, de megjegyezendő, hogy ez személyiségtől, habitustól is függő dolog.
2021. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!