Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gyökérség nagyon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyökérség nagyon?

Figyelt kérdés

Szóval van a legjobb lány barátom.

Lett neki pasija és a pasija nem bánik vele jól. Leszarja stb...

Én meg beleszerettem a lányba.

Nagy gyökér vagyok ha megpróbálom tőle elvenni?



2020. márc. 5. 19:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%

Férfi és nő között nem létezik barátság, de ahogy látom kezdesz rájönni.


35F

2020. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Az. Kapcsolatba nem rondítunk harmadikként. Majd ha kiszáll, lehet a tiéd.
2020. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 October15 ***** válasza:
42%

1.: Baromság. :D Már ha férfi alatt olyan embert értünk aki segg primitív, 0 EQ-val és nem tud elkülöníteni egymástól 2 teljesen más jellegű kapcsolatot csak azért mert a másiknak nincs farka. :D


Kérdező: Igen elég nagy gyökérség lenne. Ha a barátja vagy akkor nem támogatnod kellene? :) Ha esetleg szakítanak és a lány már nagyjából kiheverte akkor elmondod neki aztán lesz ami lesz.


Nyilván megpróbálhatsz olyan helyzetet teremteni, hogy történjen valami / közeledni felé egyértelműen nem baráti jelleggel de yep ez nagy gyökérség. Az előbbi azért mert kihasználod a barátságotokat, a másik meg azért mert nem tartod tiszteletben a tényt, hogy kapcsolatban van és visszaélsz a bizalmával.

2020. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Utolsónak.

Igen ezt gondolom enis de akkor konkrétumokat mondok.

A fiu leszarja a a lanyt.

Mindig megsirstja.

A szemébe leurvazza meg csicskaztatja allandoan.

Az osszes barátunk aki a baráti korbe van azt mondja jobban járna velem

Es február 1 jottek ossze 26 . an volt a névnapja es fel köszönteni se volt kepes

2020. márc. 5. 19:55
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
De most erre mit lehet mondani? ha neki jó...
2020. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Figyu, ez a hajó elment, majd váltasz jegyet a következőre. Gondolom te sem tapsikolnál, ha bepróbálkozna valaki a csajodnál, ezzel a dumával: óh, mert olyan rosszul bánik veled...
2020. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg szerezdd meg magadnak, az a pali nagyon kihasználja, te meg szeretnéd a lányt rendesen bánnál vele, ne engedd hogy éveket vesztegessen el a lány a fiatalságából egy szemét fiú mellett
2020. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Az a nagy helyzet hogy a lány nekem sír állandóan hogy ő ezt a kapcsolatot nem akarja csak nem akarja megbántani a fiut....

De ha a fiu ezeket csinalja akk nm is szereti konyorgom

2020. márc. 5. 20:01
 9/26 October15 ***** válasza:
0%

A támogatás alatt nem azt értem, hogy ugráld körbe és tapsikolj örömödben, hogy jaj de jó gratulálok csak így tovább. :D


Az is lehet támogatás ha rávilágítasz arra, hogy marhára nem ezt érdemelné. Akár némi célozgatással ha nem bírod megállni. :D [Okay a 2. mondat már nem támogatás kategória, nyilván.]


Más részről ha leesik a lánynak, hogy ez így nem okay akkor felvetődik a kérdés, hogy mégis miképpen mondd el az érzéseidet anélkül, hogy a támogatást úgy értelmezné hogy gyakorlatilag szétszartad a kapcsolatát azért, hogy bepróbálkozhass nála. Mert hát az nem lenne valami sikeres történet.

2020. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 October15 ***** válasza:
0%

Okay ha és amennyiben ez a "nem akarja megbántani" mint indok pontosan elhangzott akkor: szabad a pálya. :D


Ez esetben a lány egy baromi rossz indokkal van bent egy rossz kapcsolatban amit nem tud kezelni.


Bár én még ez esetben is inkább ezt magyaráznám el neki mintsem élvől ráhajtanék. De lehet, hogy én vagyok a retardált szóval idk. :D

2020. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!