Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem lesz több óratekerget...

Ugye nem lesz több óratekergetés? Egyszerűen ki nem állhatom és gyűlölöm.

Figyelt kérdés
Ez miatt a sz@r miatt folyton felborul a napirendem, amire meg már megszokom, már megint visszatekerik az időt. Sokan mondhatják, hogy "Aj, csak egy óra.", de ez alatt az egy óra alatt is nagyon sok mindenről le lehet maradni vagy el lehet késni. Most már az én napirendem szerint ebédidő van, de ennek ellenére is, csak egy rövid ideje reggeliztem. Most lekéstem miatta a miséről, kicsit későn keltem, de amikor ránéztem az órára, akkor vettem észre, hogy már lassacskán 1 óra lesz, tavaly elaludtam egy digitális órát. Az egész napirendem felborul, amikor lefekszem egy órán át csak forgolódok és ugyanakkor kelek, mint a téliben, csak itt már 1 órával később. Amikor rendesen enni szoktam, akkor itt még nem vagyok éhes és egy óra eltolódással eszem. Egyszerűen, gyűlölöm ezt a napot. Reggel zombi vagyok és több kávé kell hogy felébredjek, ha nagy nehezen ki tudok kelni. Ha az ünnepek mellett, tehát a kedvenc napjaim mellett, lenne egy olyan lista is, hogy a legutáltabb napjaim, akkor az óratekergetés köztük lenne. Más is így van ezzel? Ti is szeretnétek, ha végre megszűnne az óratekergetés? Mi értelme van, ennek az egésznek? Ti sem szeretitek?

2021. márc. 28. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Egy négy éves se vág le ilyen hisztit a semmin, basszus.
2021. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, a misét én is lekéstem ma. Nem kis baj, mert én celebráltam volna. Na, mostmár mindegy. :)
2021. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Évente kétszer egy óra ekkora gondot okoz? Nézzél meg egy második világháborúról szóló valódi dokumentumfilmet és kezdj el gondolkozni.
2021. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A semmin? Lehet hogy neked semmi, de nekem összeomlik az életmódom, meg a napirendem.
2021. márc. 28. 13:41
 5/18 A kérdező kommentje:
Aha, aha... Csakhogy 2021-et írunk és egyáltalán nem értem, mi összefüggés van a kettő között.
2021. márc. 28. 13:43
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak arra jó, hogy az életünket nehezítse.
2021. márc. 28. 13:44
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én imádom, amikor októberben át kell állítani az órát és 1 órával többet lehet aludni.:) A márciusit kevésbé csípem.:)))
2021. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Még nem született döntés, most a vírus miatt nem foglalkoztak vele.
2021. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Hallod, te felnőtt ember vagy, vagy másfél éves gyerek? Mert az is rugalmasabban viseli a dolgot. Összeomlik, hát meg ne sajnálkalak már, hogy te ennyitől képes vagy így megreccsenni. 1 óra.
2021. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem tudok aludni, nem tudok enni, délután 4-kor ebédelek és mindennap 0-1 óra magasságában elaludni, úgy, hogy másnap korán kell kelnem.
2021. márc. 28. 14:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!