Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is halálfélelme van ha...

Másnak is halálfélelme van ha a pasija/csaja vezet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez baj, mert (ha csak nem vezet extrém rosszul vagy felelőtlenül) ezek szerint nem tudsz annyira bízni benne, amennyie a párodban ideális lenne > hogy az életedet rá mered bízni
2021. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Hát a volt csajomnál nekem jogosan az volt mindig :D az egyenes úton nem tudott haladni (de nem is volt jogsija) csak néha kipróbálta az én kocsimat.

Viszont volt olyan lány aki mellett teljesen biztonságba éreztem magam, jobban vezetett mint én.

2021. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felesegem vezet akkor szokott
2021. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak apám mellett
2021. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően autóban ülve halálfélelmem van, édesmindegy hogy ki vezet. :D
2021. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 alletta ***** válasza:
nem, nincs. azért a legjobban akkor érzem magam, ha én vezetek.:)
2021. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A pasim jól vezet, én is sofőr voltam pár évig (lány vagyok :) ), de ültem már olyan lány mellett, akit egy 10 km-es távon nem is tudom hányszor csesztem le, mert hülyén vezetett, közben a majrévasat majdnem letéptem a helyéről.


De srácból is kifogtam olyat, aki hazavitt (mert én akkor nem tudtam vezetni), de egész úton dülledt szemekkel figyeltem az utat, mert majdnem magam alá csináltam...

2021. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

:D

Köszi az eddigi sztorikat, kicsit megnyugodtam :) Nemrég értünk haza...

2021. márc. 29. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
A barátom mögött fiatal kora ellenére baromi sok km van, országon belül, országokon keresztül utazott folyamatosan, mégis halálfélelmem van mellette, mert gyorsan vezet. Hozzá teszem soha egyetlen egy balesete sem volt, és jól kezeli a váratlan helyzeteket. Elsőre reflektálva azonban, ez a "nem tudsz annyira bízni benne, amennyie a párodban ideális lenne > hogy az életedet rá mered bízni" szöveg nagyon gáz. :D Én minden egyéb körülmény esetén rábíznám az életem, meg adnám is érte, de 160-nál már keresztben áll a gyomrom. Nem, természetesen nem a bucsaröcsögei kátyús úton megy ennyivel. :D
2021. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is szokta ezt mondani a csajom, eléggé ideges leszek. Szerintem örüljön hogy viszem a pcsajat. Mondtam neki csinálj jogsit de el se meri kezdeni.
2021. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!