Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyeseknek hogy olyan jó,...

Egyeseknek hogy olyan jó, hogy soha nincsenek egyedül? Mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Valaki szakít egyik pasival, már utána rögtön ott egy másik, és ez abszolút nem a külsőhöz köthető. Valaki kövér, valaki oltári csúnya nő, és mégis egyik pasiról a másikra tudnak költözni.
máj. 1. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert társfüggők. Nem olyan jó az.
máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Hidd el, ez amúgy nagyon nem jó.
máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Felteszem férfi vagy. A nőket meg állandóan ostromolják. Csak beadják a derekuk akiknek megy. Talán igazuk van és könnyebb így felejteni, felül írni, mint rinyálni egy sarokban.
máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, nő vagyok.
máj. 1. 18:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg tök szuper dolog lehet az, aki sosincs egyedül, elvégre sose mondják rájuk azt, hogy a kutyának se kellenek.
máj. 1. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor tévedtem. Te nem egyedül vagy, hanem magányos?
máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
pedig az egyedüllét hasznos.
máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nincsenek nagy igényeik, nem válogatnak.
máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Seila ***** válasza:
0%
Mert nem önállóak.
máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nekik mindegy, csak legyen valaki mellettük. Én a másik véglet vagyok, jól nézek ki és annyi pasinak bejövök, hogy már olyan szinten válogatós lettem hogy az első problémánál inkább elengedem a dolgot, ha egyáltalán átmegy a rostán az illető. Akit meg nem én dobok pár hét után, az ugyanilyen okokból engem😂Szóval én meg évek óta nem voltam tartós párkapcsolatban, pedig több pasival voltam már randin, mint más ember 80 év alatt. Ez sem egészséges dolog meg a társfüggőség sem, de hát ez van, mind defektesek vagyunk.
máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!