Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan nanorobot, ami...

Létezik olyan nanorobot, ami képes az emberbe befecskendezve a Tudatot módosítani?

Figyelt kérdés

Nanorobot képes az emberből félig robotot csinálni, amolyan droidot azzal, hogy kiöl belőle minden emberit?

Esetleg ilyen jövő vár az emberiségre?

Digitalizálva lesz az ember, hogy bármikor megfigyelhető és irányítható legyen?

Lehetséges, hogy ilyen nanorobotokat akarnak mindenkibe belefecskendezni a koronavírus elleni oltással?



2021. márc. 29. 16:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
51%
Jelenleg nincs ilyen, messze nem tartunk még ott, hogy ilyesmit előállítsunk.
2021. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

"Esetleg ilyen jövő vár az emberiségre?"


Ez már jelen, csak nem ezzel a primitív módszerrel.


"Digitalizálva lesz az ember, hogy bármikor megfigyelhető és irányítható legyen?"


Már megtötént (mindenhol "okos" eszközök, bigdata, felhő, térfigyelők, sim kártya névhez kötés, cellainformációk)



"Lehetséges, hogy ilyen nanorobotokat akarnak mindenkibe belefecskendezni a koronavírus elleni oltással?"


Az szerintem másról szól, egyrészt a vírusról 15% ban, ez hozzá a tudományos "ürügy" !


A fennmaradó 85% szerintem programozott sejthalál, vagy szunnyadó "sejtdetonátor" szóval az átlagember átlagéletkora vagy szaporodóképessége feletti uralom.


A "fentartható" jövő egyik eszköze!!!

2021. júl. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Ettől a technológiától még fényévekre vagyunk... ellenben sokm8nden mással képesek manipulálni, ha irányítani nem is.
2021. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

" fennmaradó 85% szerintem programozott sejthalál, vagy szunnyadó "sejtdetonátor" szóval az átlagember átlagéletkora vagy szaporodóképessége feletti uralom."


Beletehetnek az ivóvízünkbe is, vagy q kajánkba, semmi értelme ennyi hűhót csapni... az oltás, egyszerűen oltás egy vírus ellen...

2021. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

"Beletehetnek az ivóvízünkbe is, vagy q kajánkba, semmi értelme ennyi hűhót csapni.."



Ahhoz az átlagember könnyen hozzáfér, és a tanultabbak könnyen vizsgálhatják, nemzetközileg is nyilvánosságra hozhatják eredményeiket!


Nézd már meg a vakcinákat, szigorúan nyilvántartott mind, csak

EÜ-katona fér hozzá, a lejárt vakcina is elszámolásköteles veszélyeshulladék, és fecskendőből csak páciensbe jut.

Pistike mikroszkópjába tuti nem!

Pakson nem őrzik így az atomot, mint ezeket az oltásokat!

2021. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Nekem a féltestvérem nővér, a szemembe hazudott, hogy ő beadatta magának, és pár hónap múlva meg elszólta magát amikor még nem volt kötelező oltatniuk magukat. Ugyanakkor én megkértem, hogy bemegyek, csak a papírért, hogy a kártya meglegyen aztán a löttyöt meg nyomja mellé a pólómba.


Nem vállalta!


Azóta is próbál rábeszélni engem is meg a szívreműtött páromat is.


Egyre kevesebbet beszélünk...

2021. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Mert beoltott pistike véréből aztán nemmlehet ám mintát venni...
2021. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Egy folyamatosan válozó élő szervezetből nyilván jobban tudod mit keress, mint egy ampullásüvegből ja...
2021. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Mondjuk kapásból beépül a csontvelőbe / agyalapi mirigybe...


Veheted te a vért akkor...

2021. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Mert a halottakat nem boncolják ám... nincsenek akik kutatásra ajánlják fel a testüket... stb stb... az a helyzet, hogy idióta összesküvéseket gyártotok hülyeségetekben egy egyszerű vakcinára... közben meg eszre sem veszitek, hogy szándékosan bután, hülyén vagytok tartva, hogy a valódi problémákat fel se ismerjétek...
2021. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!