Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz hogy nanorobot...

Mi kell ahhoz hogy nanorobot fejlesztő legyek?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen végzettség kell hozzá vagy milyen egyetemre kell járni (ha nincs konkrétan ilyen) mi az ami a legközelebb áll hozzá? És hol lehet ilyen munkalehetőséget találni?

2017. szept. 28. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1: Műszaki,

2: Amerika.

2017. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A műszakit kösz. A második kérdést úgy értettem hogy gondolom nem fogok túl sok ilyen álláshirdetést látni. Hogy lehet ilyen munkaadót találni?
2017. szept. 28. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:

A műszakin nyilván erről is tudnak valamit mondani.

Azért arra kérnélek, hogy legközelebb a megfelelő kategóriába tedd a kérésed. Különben még azt hiszik a válaszolók, hogy túl felületes vagy ehhez a feladathoz.

2017. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy került ide. Úgy emlékszem a számítástechnika-egyébhez tettem
2017. szept. 29. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, hanem a tudomány/egyéb-be.

Ez nem tudományos kérdés, hanem képzés, vagy karrier.

2017. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BME bionika, biorobotika szak, meg az se árt ha van a családban "Soros" rokon...
2021. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!