Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Kisgyerek korom óta pigmenthiányom van.

Jó párszor emiatt már volt kellemetlen élményem.

Gyakran beszólnak, amire én elég hevesen reagálok.

Elég nagydarab vagyok meg egy időben pont ezért küzdősportoltam.


Sajnos most oda jutottam, hogy kb akár hová megyek dolgozni, hamar feketeseggű leszek emiatt.

Most nem értem.

Most nekem ezeket el kellene tűrni?

Vagy hogyan kellene viselkednem?


2021. márc. 30. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért csinálják, mert látják, hogy vevő vagy rá, tehát felveszed a kesztyűt. Saját magad alatt vágod a fát. Ha levegőnek néznéd az ilyen beszólásokat, megtanulnád helyén kezelni ezt, akkor leszállnának rólad. De mivel pont az ellenkezőjét csinálod, tehát ideges leszel, na, ezért nem lesz soha vége, mivel ők pont azért csinálják, hogy ideges legyél, és ezzel, látod, el is érik a céljukat.
2021. márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van pigmenthiànyos ismerősöm. Soha eszembe sem jutott megnèzni, megbàmulni, beszólni. Az ilyen primitív emberekkel ne törődj, a saját eszetlensègèt mutatjàk. Szólj vissza nyugodtan, aki szemüveges annak azért, aki nagyothall annak azért, èrezzèk milyen mikor ugyan azt kapjàk. És ne menj olyan közegbe ahol ennyi intelligenciàval rendelkeznek az emberek.
2021. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha belédkötnek, persze hogy nem kell eltűrnöd és visszaszólsz.


Mutasd is meg nekik hogy veled nem lehet piszkoskodni.


Bár azért elsőre nem kell annyira komolyan reagálnod. Csak abban a mérteékben, amilyen mértékben belédállt az illető.


Aztán ha nem veszi a lapot hogy neked ez ez nem frankó, akkor nyomd le a torkán a poenját. 😀😀

2021. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt már itt mindenféle verzió.

Sajnos mindig az a vége, hogy cuccolhatok.

2021. márc. 30. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez történik veled! Nekem eszembe nem jutna egy olyan dolog miatt beszólni bárkinek is, amiről nem tehet, de sajna láttam már felnőtt embereket bicegő emberen is röhögni, szóval semmin nem vagyok meglepődve..A lényeg, hogy nem veled van a gond, csak az emberek között sajna sok a nyomorult.
2021. márc. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!