Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kell mondani, ha egy nem...

Mit kell mondani, ha egy nem túl szép nő nem alaptalanul elégedetlenkedik magával?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki eléggé rám van akadva. Mondjuk úgy, hogy nem éppen előnyös kinézetű. Sokszor elpanaszkodja, hogy 'hát ő nem valami szép', 'az arcával van baj', meg 'ducika hihi', ami valóban így van. Van egy olyan érzésem, hogy arra vár, hogy az ellenkezőjét mondjam neki, de az hazugság lenne. Ha egyetértek, akkor bunkó gennyláda vagyok. Ilyenkor mi a helyes út? Általában nem írok vissza erre, csak másnap valami teljesen más témával, ha pedig személyesen mondja, akkor meg van 10 másodperc szünet és felhozok egy új témát. Ez így jó? Nem feltűnő?

2021. márc. 30. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Jó az amit csinálsz,sajnos erre tényleg nem lehet mást válaszolni anélkül hogy mégjobban rád akadna vagy megsértődne. Ha normális akkor előbb vagy utóbb talán leesik neki hogy ezzel nem megy semmire,addig meg csak ignorálni kell az ilyen megszólalásait.
2021. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

A szépség relatív fogalom. Nekem pl. olyan típus a pasiideálom, ami nagyon messze van a "hivatalos" férfiszépség fogalmától, én mégis elolvadok tőle.


A nő is egész biztosan valakinek az ideálját jelenti.


Ha nem lennél felszínes, ezt te is tudnád, és ezt mondanád neki, bocsi...

2021. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2

Nem igaz, a szépség nem relatív. Van egy bizonyos pont, ahonnan biztosan nem az. Oké, léteznek olyan emberek, akik kifejezetten szeretik a 'szépséghibákat', pl. túlsúly, ragya, ilyesmi, de azért az emberek jelentős részének még visszataszító lesz.

2021. márc. 30. 23:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy férfinél pedig nem a szépség a lényeg, ez is nyilvánvaló. A nők máshogy gondolkoznak, nem a külső alapján ítélik meg a másikat. A férfiak picit máshogy vannak 'felépítve', mi inkább vizuális típusok vagyunk.
2021. márc. 30. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Ja, a férfiak szeretik azt hinni, hogy náluk nem a szépség a lényeg. Elárulom, hogy de, ugyanúgy fontos.

Amúgy nagyon gáz a gondolkodásod, ha valakit a genetikai adottságai visszataszítóvá tehetnek a szemedben, amikról nem tehet.

Ha az ápolatlansága, a beszéde, a viselkedése miatt taszító valaki, az oké. De ha neked egy ember a puszta adottságai miatt taszító, ott veled van inkább a probléma.

2021. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem se azért tetszik másmilyen pasi, mint a "hivatalos" ideál, mert nem érdekel a szépség, hanem azért, mert számomra az a "szép", az a vonzó.
2021. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, örülök az életfelfogásodnak, de annak még jobban örülnék, ha válaszolnál a kérdésre, nem pedig a hátterét veséznéd ki.
2021. márc. 31. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Megtettem az első kommentemben.

Ha normálisan állnál hozzá a dologhoz, azt mondanád neki, ami amúgy a hollywoodtól mentes valóság, vagyis hogy ő is szép valakinek, csak még nem találtak egymásra.

2021. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!