Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel,ha...

Hogyan dolgozzam fel,ha veszitettem?

Figyelt kérdés

Ki hívott egy olyan gyerek egy meccsre,akivel nem igazán jöttem jövök ki,és nevetségesen vesztettem,mindenki rajtam nevet,az összes önbizalmam önbecsűlésem el ment emiatt.


Mit tegyek



#ringbe volt a meccs. legálisan #a barátaim is semmibe vesznek emiatt. #a gyerek is aki meg vert,mindenkinek el hírdette. #még a tesójaim is,röhögnek.a lányok is
2021. ápr. 2. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%

Hátt ezs szhívás.

Menny el török órszágba éss hídd ki ujjra.

Késziccs videjót éss mutazsd meg az embereknek.

Éss te leszel a kiráj.

2021. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az első - és utolsó, - aki azt gondolta magáról, hogy "ő a jani", aztán idővel rátalált az emberére (pl. az utcán). Kaptál egy kokit, amely segít egy kicsit megtalálni pontosabban a helyedet a földi életben. PONT. Nem kell ezért gyászolni, csak egyszerűen be kell látni, hogy vannak nálad jobbak - és éppen ezért remélhetőleg nem fogod sorozatosan túlvállalni magad, eltorzultan megítélni a saját képességeidet. Tanultál belőle, óvatosabb leszel a jövőben, - "ámen"!
2021. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, nem fog összedőlni a világ... Komolyan, még szerencse, hogy jó ideje már nem divat (de ezenfelül még be is tiltották) a párbaj; régen egy rossz vicc miatt is pisztolyt rántottak... Ne fújd fel ezt nagyobbra, mint kéne...
2021. ápr. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitől.
2021. ápr. 3. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!