Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Amikor nagywcztek...

Fiúk! Amikor nagywcztek (gondolok itt a barnamacira), akkor a nemi szervezetek bele teszitek a wcne, vagy kint hagyjátok a wc-n kívül?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 18:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
94%
Nekem vérpéniszem van, ami nyugalmi állapotban kb 5-6 centi, azt szerinted hova lógassam? 🤷‍♂️ El se ér a deszkáig.
2021. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
97%
Kilógatom,majd a wc kefével csapkodom.
2021. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
96%
Konyvjelzonek is hasznalhatnad peldaul. Kerdezo, gondolom, erre gondol.
2021. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#24 konyvjelzonek??? Mit?
2021. ápr. 2. 20:41
 25/30 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, nyugtass meg, hogy szűz tinilány vagy!!
2021. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
74%
Hát, szerintem kint van hagyva mindenkinek.. Kicsit szokatlan kérdéseid vannK egyébként :D
2021. ápr. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Benne van. Nem kényelmetlen, nem lóg a vízbe, nem lesz kakis. Egyedül akkor nem lehet beletenni, ha áll. Ez esetben pedig nem tudok wc-zni mert hugyozni mindig kell. Utóbbi miatt nem lehet kint hagyni sem. Kiügyeskedhető max állva, ketté választani a dolgot, de úgy sem egyszerű álló cerkával hugyozni. Ugyan megesik, hogy áll, főleg reggel, de valamennyire irányítható, tiniként volt vele több probléma. Egyébként pedig reggelente, főleg ha megyek valahova nem szoktam wc-zni, estére "időzítem", ha mégse egy gyors zuhanyt meg szoktam ejteni. És nem a cerka miatt...

A pénisz pedig nekem nyugalmi állapotban amúgy se nagy.

Viszont ha annyira érdekel, akkor az megeshet, hogy a wc kialakítása miatt (nem elég mély) megkarcolja a zacsit, ha túl nagy a végtermék. Igen, a zacsi valamivel lejjebb, közelebb van. Erre figyelni kell, de nem egy gyakori eset egyrészt, másrészt pedig számítasz rá. Ugyan úgy az egyik farpofa felé is dőlhet. Ugyan ilyen a másik véglet, mikor felcsap.

Nem tudom miért hiszik, hogy olyan kényelmetlen lenne a fiúknak. Nagyon szűk nadrág, alsó, illetve sport közben ha nincs megfelelően rögzítve szar. Lányoknak meg a mell, ha nagyobb. Ennyi. Nagyon más kényelmetlenség nincs, mozgásban nem akadályoz.

Max annak van kint, aki szembe szeretné spriccelni magát. De ülésnél, akkor is inkább lefelé néz. Ha lesz pasid, akkor majd tanulmányozd, ha ennyire érdekel a téma.

2021. ápr. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki normális választ írt😁

#27 neked pedig külön köszönöm a bő választ!!

2021. ápr. 3. 09:32
 29/30 anonim ***** válasza:
88%

Ennyit már rég röhögtem a válaszokon 😅

Köszönöm! 🙏😁

Főleg az #1, #22, #23 válaszokon nevettem magam könnyesre. 🤣😂😅

2021. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
96%
megkérem anyukámat, hogy tartsa közben
2021. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!