Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leépítéssel azt küldik el,...

Leépítéssel azt küldik el, aki mindig dolgozik?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2021. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
nem
2021. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Tapasztalatból mondom nálunk úgy megy, hogy sza.abbnál sza.abb munkát kapsz. Jelenleg komoly tüske vagyok a főnököm szemében. Tudom, hogy ki akarna rúgni, de ember hiány van és ez a munkakör nem egyik pillanatról a másikra tanulható. Kell hozzá egy belsősnek min 6 hónap külsősnek min 9. A főnökömnek nem tetszik a hozzáállásom, nekem meg a balfék stílusa. Így inkább kilépek. Jövő héten meghallgatás lesz máshol. Ha felvesznek kérdés nélkül beadom felmondásom. Le kell dolgozzak 30 napot, amit még úgysem fogok csinálni, mint eddig. Max ha nagyon betartják a törvényeket, akkor 45 nap lehet a felmondási idő, mert 5 évente rárakhatnak. Nekem 6 évem van.
2021. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Tapasztalataim szerint nem. Én és a közelemben lévő munkatársaim is rendesen dolgozunk, nem nagyon késünk, tehát odafigyelünk az alapvető dolgokra. Sosem féltünk attól, hogy elküldenek minket, inkább azok mennek, akik rosszul dolgoznak.
2021. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül, mert szükség van egy-két használható emberre is, akiknek a hátán fürtökben élősködhetnekl a cégekhez bejuttatott ismerősök, dilettáns kedvencek.
2021. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor meséljetek, mi a probléma a 4-es kommentemmel? :) Lepontozni nem nehéz, akkor most jöhet az indoklás
2021. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!