Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire normális dolog,...

Az mennyire normális dolog, hogy valaki 22 évesen szinte semmilyen szociális élettel nem rendelkezik és egész nap a számítógép elött ül?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 02:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Manapság pont, hogy ez a divat.
2021. ápr. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális, de gyakori. Főleg most a coronás időkben.
2021. ápr. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Mintha csak rólam lenne szó, most is gépezek, persze nem ebből áll az egész napom.
2021. ápr. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Manapság sajnos az. Ő már abban a korban nőtt fel, amikor a kölyköknek nem a szobafogság volt a büntetés, hanem az, ha ki kell menni belőle.
2021. ápr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Erősen függ attól mit csinál a gép előtt.


A korona idején ez egy fő kapcsolattartási forma.

A gép előtt nem csak üresen lehet tölteni az órákat. Szinte minden kultúrális termékhez hozzáférsz.


És eleve vannak kevésbé szociális életet élő emberek, akik elvannak maguknak, amivel nincs gond.

2021. ápr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Sok 32eves is van aki ezt csinalja, mert eletkeptelen, mamahoteles.

Ha anyadnak igy jo, akkor tok m1. Csak ha egyszer folbukik, ott allsz majd egyedul aki meg az alsogatyajat se tudja kimosni 😵👎 max virtualisan!

2021. ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, hogy neked mi a normális és mit csinálsz gép előtt. Tanulsz, vagy játszol, csak társat keresel, munkára használod...stb. Viszont az igaz, hogy önállótlanná válsz és ha felállsz a gép előtt lehet élő emberekkel, élő világgal nem fogod tudni megtalálni a kapcsolatot, szorongani fogsz ha utcára kell kimenned, ha emberekkel kell beszélned. Eléggé szemelyiség függő ki hogy éli ezt meg. Én is idősebb vagyok nálad 10 évvel és érzem magamon én is a hatását, hogy a virtuális tér és igazi világ nagyon más. Becsapás az egész és változtatni próbálok rajta, hogy igazi élő emberekkel jöjjek össze és világba éljek, de nem könnyű egyedül. Én a helyedben kilépnék még most s gépezéstől, mert később nehezebb lesz. Hidd el én tudom. 32 évesen 0 párkapcsolattal, 0 baráttal rendelkezek, 0 élménnyel rendelkezek. Ezáltal teljesen másképpen élem meg az életet,mint más ember, akinek van szociális élete. Pl volt egyszer vki meghívott egy kajára és majdnem sírba fakadtam, mert sosem történt velem ilyesmi, hogy bárki meghívna vmire és ö fizetné, sőt még ott helyben meg is ebédeltünk. Más embernek ez semmit nemm jelent, de aki mindig gép előtt ült és csak négyfal között annak sokat jelentett az ilyen. Ezért mondom 22 évesen ne a gép előtt üljél, mert fájdalmas lesz később a valóság. Nekem is az.
2021. ápr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
100%-ban abnormális.
2021. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
mert mégis mi mást csináljon ebben a szép, új, koronahisztis diktatúrában?
2021. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

#9: hol van megtiltva, hogy IRL barátokkal találkozzon?

HOl van megtiltva, hogy elmenjen kirándulni, sétálni, futni, bicajozni, stb...???


Akinek huszonéves korára nulla szociális élete van, nincsenek barátai, haverjai, azt nem a koronavírus (ill. a csekély korlátozások) tette vele!

2021. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!