Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak miért ilyenek?

A férfiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Még tavaly nyáron egyik barátnőmhöz mentem át,busszal. Egy egybe ruha volt rajtam. Nem volt túl rövid kb a combom közepéig ért. Mikor felálltam,hogy megnyomja a leszállást jelző gombot egy srác oda jött,hátulról benyúlt a szoknyám alá és hozzá ért a puncimhoz. Úgy löktem el magamtól. Szerencse,hogy akkor nyílt ki az ajtó és gyors leszálltam és elfutottam
2021. ápr. 3. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy jutott most eszedbe 9 honap után?
2021. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem mindegyik férfi ilyen, de megértem, hogy felzaklat, ha egy ilyen primitív f.szhoz van (bal)szerencséd.
2021. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak miért ilyenek?"


A férfiak nem ilyenek. A férfiak olyanok, hogy azt a bunkó barmot úgy orrba nyomták volna, hogy elmenjen az ilyenektől a kedve. Majd elkísérnének, hogy biztonságban oda érj ahova mennél.

(Egyik lány barátommal volt hasonló "incidens", hónapokig kísérgettem utána. Egy igazi pasi/férfi az ilyen, nem egy olyan hitvány söpredék, mint amilyet leírtál.)

2021. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyenek, mint akit te is írtál, megrekedtek egy primitív, gyerekes szinten.
2021. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan férfiakkal találkoztál eddig, akik szerinted ugyanezt tették volna? Egy eset alapján általánosítani egy kicsit erős, bár itt megszokott.
2021. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Egy éve valaki aládnyúlt ebből sikerült leszűrni, hogy "A férfiak" kollektíven ilyenek. Mindezt egy év alatt. Kicsit sem kamu, kicsit sem provokatív kérdés.
2021. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van,nyílván nem minden férfi ilyen. Tisztelet a kivételnek. Azért most írtam ki,mert nem rég egy ismerősömmel történt hasonló és eszembe jutott
2021. ápr. 3. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért is kapok lepontozást. A kérdező csak azért írta ki í kérdést, hogy provokatív legyen.
2021. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!