Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak! Nálatok is van egy...

Férfiak! Nálatok is van egy furcsa bizsergető érzés, ha valamit nagyon untok, idegesit valami vagy sokszor csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Lehet nagyon butaságnak fog hangzani amit most kérdezek, de ha valaki átélte pontosan fogja tudni miről beszélek. Tudni kell rólam, hogy kényszerbeteg vagyok. Nagyon sokszor ismétlek ugyanolyan cselekvéseket pl: becsukom az ajtót és ezt megcsinálom még többször mert ha nem akkor rossz érzésem van blablabla (kényszerbetegség). És nagyon ritkán észre vettem hogyha valamit tényleg nagyon sok ideig csinálok és már teljesen elegem van belőle meguntam idegesít akkor egy nagyon furcsa bizsergető érzés van konkrétan lent (mindenki tudja mire gondolok) mintha konkrétan felizgulnék de mégse. Egy megmagyarázhatatlan furcsa érzés, kisgyerekkorom óta ott van de iszonyat ritkán jön elő (fentebb leírt példa alapján jöhetnek elő) eddig semmilyen haveromat senkit nem mertem ezzel kapcsolatban megkérdezni. Ezért írok most ide hátha valaki tudja miez vagy legalább élete folyamán megtapasztalta egyszer. Tényleg lehet butaságnak hangzik, de már eléggé elgondolkodtam vajon mi lehet ez, én vagyok valami fura teremtmény, vagy ez normális fiúknál?
2021. márc. 21. 23:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!