Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismered név szerint, ki az a...

Ismered név szerint, ki az a "félisten", aki Gál Kristófot alakítja a 6:45-től kezdődő Operatív Törzs-paródiában, a linkelt videóban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=9fZ4_Wl2OCs


annyira helyes a srác... 8)



2021. ápr. 5. 02:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem látok félistent, de köszi, erről lemaradtam, rég nevettem már ilyen jót!:)
2021. ápr. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt se tudom melyik az a Gál Kristóf, nemhogy ezeket. De köszi a videót, majd megmutatom, családban fog tetszeni...
2021. ápr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Molnár Áron és Lengyel Tamás, de hogy melyik neked a félisten azt nem tudom
2021. ápr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Monlár Áron!

Monlár Áron eddig is a nagybetűs PASIIDEÁLOM volt, de itt valamiért nem ismertem fel. Átfutott az agyamon, hogy most is őt látom, de

valahogy itt olyan fitosabbnak tűnik az orra, mint ahogy eddig láttam más képeken, videókon.

Biztosan ő az?

2021. ápr. 5. 08:47
 5/11 A kérdező kommentje:
*na, Molnár Áron. Amúgy tudok írni, csak még reggel van. :P
2021. ápr. 5. 08:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaj, nem mondod, hogy ő a noÁr??? Imádom. Őrület, nem ismertem meg!

Itt én is egy kicsit belezúgtam:

https://www.youtube.com/watch?v=yfR4dzjGKJs


Csak nekem még túl fiatalka.

Hát az Operatív Törzsben nem tűnt olyan helyesnek, de jófej pasi nagyon, követem őt Fb-on, sokra becsülöm a dalait és a bátorságát.

2021. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Álompasi, aztán nem ismerik el...
2021. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ő tipikusan az a pasi, aki ha szakállat növeszt, 28-nak néz ki, ha megborotválkozik, 18-nak... nekem szakállal tetszik :)


én itt zúgtam bele

[link]


De én se ismertem fel a paródiában, habár egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy hasonlít önmagára :D

2021. ápr. 5. 17:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a paródiában is helyes, miért mondod? :) És külön csemege, hogy rendőrt alakít, szexi az egyenruhában, lássuk be. ;)
2021. ápr. 5. 17:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Már most kopaszodik. Nem tudom, hány éves, de mire férfivá érne, már nagyon fog kopaszodni. Nekem azért tetszett baseball sapiban, mert ott ez nem látszott. Ettől még nagyon csípem, de nem a külseje miatt.
2021. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!