Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszenek a Percy Jackson...

Tetszenek a Percy Jackson canon shippjei?

Figyelt kérdés

Mert őszíntén szólva nekem egyik sem. Se a Percabeth,se a Frazel,se a Solangelo,se a Caleo. A Jasper-rel vagyok el még egyedül.

Úgy utálom,mindig mindent a shippek tesznek tönkre.



2021. jan. 15. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Team Percabeth,Frazel,Solangelo,Caleo.
Team Jasper,Haleo,Lukabeth,Reynico,Willrachel
Nem kellett volna egyiknek sem teljesülnie.
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ezek a kapcsolatok hogyan tették tönkre a történetet?
2021. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát a kapcsolatok is ugyan úgy részei a történetnek. Tehát ez is el tud venni belőle,csak úgy mint egy rossz cselekményszál. ((Ettől még szeretem a PJ.))
2021. jan. 15. 23:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a részei, de szerinted miben rontották meg a cselekményt?
2021. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. A romantika cselekményét mindenképp, a történet folyását semmiben. A harcok királyak,a humor és az érzelmes pillanatok mind zseniálisak.
2021. jan. 15. 23:28
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ezt kérdezem, hogy a romantika mit és hogyan érintette rosszul. Példával, ha lehet. Hol és miben ártott a cselekménynek?
2021. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Miért vagy ilyen erőszakos,már válaszoltam.
2021. jan. 15. 23:38
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem válaszoltál. Azt kérdeztem, hogy miben rontja a romantika a cselekményt, erre kértem példát, mert eddig semmilyen módon nem írtad le, hogy pontosan mi miatt gondolod így.
2021. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mert nem tetszenek a shippek,ebben rontja a romantikus cselekedeteket. Pl. amikor Hazel összejött Frankal és Leo hoppon maradt. Aztán mivel nem szeretem a Percabeth-et,ezért kifejezetten rosszul érintett Luke halála..

Reméltem leesik a 4.ből.

2021. jan. 15. 23:53
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Ezek nem teszik tönkre a történetet, ezek csak neked (és gondolom másoknak) nem tetsző elemek. Ez teljesen szubjektív, amikor azt mondjuk, hogy valami tönkretette a történetet, az mindig objektív. Például rossz íráskép, logikátlan cselekmény, maguknak ellentmondó karakterek, stb.


Szerintem Percy és Annabeth kapcsolata az egyik legjobb része a könyveknek és nagyon jól lettek felépítve, viszont Luke halálához szerintem nem sok közük volt. Számomra azt a végső megbánása tette azzá. Másrészt jobban szeretem Leo-t, mint Frank-ot, de szerintem borzasztó unalmas, amikor mindenkinek összejön minden a romantika terén, így nem bánom, hogy hoppon maradt.

2021. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"mindent a shippek tesznek tönkre." Nem a történetre(csak részben),hanem a romantikára gondoltam,utalva rá, hogy jobb lenne,ha nem lenne.. A vélemény kifejtés az meg eléggé szubjektív.


Valamiért én úgy érzem,hogy részben a Percabeth-ért nyírták ki Luke-ot. Annabeth és Luke viszonozták az érzéseiket, így ha életben marad akkor ők lesznek az end párosok és Percy-nek meg egy új karaktert kell találni. Frank és Hazel,meg az a tipikus cukorbombák,akik a történetek 90%-ában(vagy legalább is azokban, amiket ismerek) előfordulnak, egy szerelmi háromszög csavarral. (És természetesen,mivel senki sem maradhat egyedül,Leo-t összehozták Calypso-val.. Amit megint nem kellett volna,szerintem.) Ettől még imádom a Rick műveit,csak kissé unalmas,hogy mindig a "shippem" marad hoppon.

2021. jan. 16. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!