Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt elviselni hogy...

Hogy lehet azt elviselni hogy egy jó csaj ismerősömnek van jogosítványa nekem meg nincs?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam van neki én is beiratkozam. Sokszor jön autóval és integet, meg volt hogy fel is vett nagyon megalázó. Már a vezetésnél tartok de korona gci nem enged vezetni. Addig is hogy ne legyek ideges??

2021. ápr. 5. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És képzeld hány embernek van diplomája, vagy éppen nagyobb fizetése mint neked. Nehéz életed lesz, ha nem növöd ki ezt az irigykedő stlust
2021. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Istenem, de kicsinyes vagy...
2021. ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén segíteni akarok, ezért itt hagyok egy idézetet:

By the time you are about 30, your life has become quite idiosyncratic. Let's say your life has eight dimensions: family, friends, intimate relationships (...) You're individually positioned in all those dimensions. Your life isn’t like anyone else's life. So, you see someone who's doing better than you - it's like you only see in one dimension at one slice of time, so it's not reasonable to get down on yourself and take the spirit out of yourself, get bitter and resentful. You don't have the whole picture. (Jordan B. Peterson)


Egyetlen dimenzióban hasonlítod magad hozzá. Így nehéz életed lesz. Várd ki a koronát (vagy az enyhítéseket), neked is lesz jogsid.

2021. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Harmincas férfi vagyok, vakon születtem, nekem sincs jogosítványom.
2021. ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valós problémákat szerezni, akkor nem fogsz ilyen hülyeségeken gondolkodni.
2021. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
És te ilyen emberként akarsz majd autót vezetni??? Mindenkit le fogsz üldözni az útról. Az ilyenek integetnek be a másiknak. Legyél férfi, és akkor nem érdekes, hogy kinek van autója, kinek nincs. Nekem nem is kellene olyan lány, akinek a szülei egy autót tettek a feneke alá. Gondolod, hogy mindenkinek van autója? Dániában mindenki biciklivel jár. Mondd azt magadnak, hogy nekem nem kell autó, nem akarok autóbalesetben meghalni, inkább megyek gyalog vagy biciklivel, vagy tömegközlekedéssel. Nem jó, ha valaki irigy természetű. Nem is baj, ha még nem enged vezetni az oktatód, ő is látja, hogy egy éretlen személyiség vagy.
2021. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Ugye ismered azt a mondást, hogy Nem a ruha teszi az embert! Mondogasd magadnak,hogy nem a kocsi teszi az embert. Attól még lehet valaki primitív bunkó, hogy van kocsija. Sőt, a legtöbb értelmiséginek, tanároknak és hasonlóknak nincs kocsijuk.
2021. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6. TE FOGYATÉKOS. Korona miatt nem lehet vezetni, olyan nincs hogy oktató nem enged. Hülye.
2021. ápr. 6. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj, csak kérdező! Tudod, miért van a csajnak jogosítványa? Mert ő levizsgázott, ba5zd meg! Te meg nem. Mindegy, miért, de még nem. Akkor mi a ménkűt irigyelsz tőle?
2021. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt még megérteném, ha azért lennél keserű, mert mondjuk egészségügyileg alkalmatlan vagy, de úgy, hogy a lehetőség nyitva áll előtted, és tudni fogsz vezetni, nem értem mi a franc bajod van.
2021. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!