Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerősöm tapizta a barátnőmet...

Ismerősöm tapizta a barátnőmet, jó ötlet lenne elbeszélgetni vele az esetről?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tegnap egy buliban voltunk, és egyik ismerősöm hátulról rámarkolt a mellére, barátnőm akkorát ordított meg úgy megijedt, h kb azt se tudta, hogy fiú-e vagy lány, nem vágta pofán hanem hozzám jött, hogy fegyelmezzem már meg. Mivel sokan voltunk ezért nem álltam le a sráccal vitatkozni vagy neki menni, hogy mi a fenét képzel magáról. Barátnőmmel azonnal elpucoltunk onnan. Most azon filózok, hogy beszéljek-e a sráccal személyesen, hogy ez most mi volt és miért?

2015. febr. 10. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Mennyire vagytok jóban a sráccal, mennyire volt részeg stb. Ha adta jeleit a dolognak korábban akkor rá van kattanva, ha nem akkor lehet csak tévedett egy nagyot, vagy poén volt. Azért, hogy keménykedj nem érdemes egyből nekiesni, de ha durva volt akkor mindenképp vedd elejét a dolognak, ha nem akkor is elbeszélgetnék vele a helyedbe, tudja ki-hány méter....ez megint csak nem keménykedésből mondom, de nehogy már taperolja még poénból sem a barátnődet, ha poénkodni akar akkor meg tudja, hol a határ.
2015. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Füled-farkad behúzva leléptél, és most itt kérdezed? Hát, gratulálok...
2015. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen leléptünk, nem gyávaságból, hanem mert már nem akartam látni az édes kis pofikáját a gyereknek, meg saját magamat minősítettem volna le ha neki mentem volna vagy vmi.

Annyira ismerjük egymást, hogy jól elbeszélgetünk, téma vmi mindig van, nem voltunk berúgva, buli elején történt ez az egész.

2015. febr. 10. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor kellett volna kihívni és rákérdezni, de másnak is oké. Így hogy szoktatok beszélgetni.

Azért..... Nem százas amit csinált. Kíváncsi vagyok mit fog mondani.

2015. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másnap *
2015. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól van nem kell a csicska duma.

Ilyenkor oda kell állni és megkérdezni, hogy ezt h gondolta???

Nem napokkal később habogni.

2015. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas.. Mi az hogy rámarkolt a mellére?? Te meg hagyod?? Ne filózgass hanem oltsd le rendesen hogy kezét lábát töröd ha a csajodhoz nyúl legközelebb!! Ott és akkor kell nem így utólag! Gáz vagy.
2015. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ő az erősebb akkor beszéld meg vele, de ha te vagy az erősebb akkor "beszélgess el vele"(ld.:kis fenyegetés játszik esetleg 1-2 gyomros demonstrálásként).
2015. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!