Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy srác nagy...

Lányok! Ha egy srác nagy Zsozé fan, és elkezdené nektek, hogy: Zsozé streamet nézek b.sz.d, meglocsollak, ha nincsen f.sz.d! Akkor azon mennyire röhögnétek?!

Figyelt kérdés

Tudom, emberfüggő a dolog és sok mindentől is függ egy lánynál.

Én tutira röhögnék, mert azért vicces, bár kicsit magamra venném, de jobban nevetnék.. mintsem besértődjek rajta😂.



2021. ápr. 5. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Össze se jönnék olyannal, akinek ennyire alpári stílusa van.
2021. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit cringe lenne szerintem
2021. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Eleve nem szeretem Zsozé-t, a viccei pedig neki állnak jól, nem másnak. Ha ilyet mondana nekem egy pasi ott hagynám, majd Zsozét kinyalja.
2021. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez egyáltalán nem vicces. Mondjuk azt se tudom ki az a Zsozé, szóval lehet bennem van a baj.

20/L

2021. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Én sem tudom, ki az a Zsozé, de aki ilyen vulgárisan beszél, azt nagy ívben elkerülném. Egy bizonyos IQ szint alatt vicces csak az alpáriság.
2021. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Az meg ki? :D

Nem röhögnék de még csak nem is nevetnék, pimitiv aki így myilvánul meg, az is , aki ezt viccesnek tartja.

2021. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Meglocsolnám én is, ha már ilyen alpári stílusban kezdi, akkor illik is rá a versike.
2021. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!