Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni?

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Beszédhibás vagyok, egyedül az r nem megy. Gyerekként évekig jártam logopédiára de semmi eredménye, nyelvem fel lett vágva. 3féle képpen ejtem: kihagyom/j/l/mint az angolba. Volt egy idő mikor kicsit jobb volt, de ahogy angolt kezdtem tanulni az a kis javulás is eltűnt. Ha nagyon figyelek külön néha kitudom mondani hosszan, de szóba végképp nem. A nevembe is kettő r van, elég gyakori a kereszt és család nevem is, de szeretnek azzal szórakozni, hogy direkt nem akarják megérteni.
máj. 12. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha néha figyelszm ki tudod mondani. Tehát képes vagy rá.

Ha tényleg zavar, akkor el kell menni logopédushoz újra, és sokat-sokat gyakorolni. Az angol pedig nem mentség!

máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mégis miért ne akarná valaki direkt megérteni?

Nem vagy egy kicsit komplexusos te is?

máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van olyan beszedhiba, ami nem javithato, hiaba a logopedus. Nekem is van, nem raccsolas, hanem poszeseg, de nem erdekel. Bar visszahallgatni nem szeretem magam, az teny...


Mit jelent, h fel lett vagva a nyelved? Marmint szo szerint?

máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szó szerint, mert le volt tapadva
máj. 12. 13:55
 5/7 A kérdező kommentje:
2es hidd el van az a szitu mikor nem létezik hogy ennyire félrehallják és 4x visszakérdezzenek
máj. 12. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Fahkasházy Tivadah is milyen jó karriert befutott, ez nemigen múlik!
máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*ezen
máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!