Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz Richard Ramirezről?

Mit gondolsz Richard Ramirezről?

Figyelt kérdés
Én megkedveltem szimpatikus nekem (tudom hogy már nem él) kiváncsi vagyok, mások mit gondolnak róla

2021. ápr. 5. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%

Mindig meglep amikor valakik ilyesmiket írnak egy ilyen szörnyű emberről, hogy szimpatikus ...stb. Feltételezem ezek az emberek még nem találkoztak bolond emberekkel, akik másokat bántalmaznak. Akinek van hasonló emberekkel tapasztalata(vagy gondolkozik kicsit? lol ), az sosem írna ilyet.

Amikor az emberek össze fogtak ellene mikor menekült már nem volt olyan nagy arca, gyáva volt, azt hozta fel, hogyha lett volna fegyvere akkor nem lettek volna olyan kemények meg nem állították volna meg mikor elkapták. Ráadásul igénytelen is volt, nem túl okos. Személy szerint nekem nagyon visszataszító egy ember volt. Ráadásul szegény családok, akiket tönkre tett... szörnyű.

2021. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem szörnyű tök cuki volt
2021. ápr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!