Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dennis a komisz c.filmben mi...

Dennis a komisz c.filmben mi a kedvenc jeleneted?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 22:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nekem ez:

[link]

2021. ápr. 6. 22:17
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Semmi, szerintem 12 éves gyerek nézz ilyet. Vagy buta felnőtt. Van aki minden karácsonykor reszkessetek betörőket néz. Vicces.
2021. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Mikor jönnek a rendezők
2021. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
"Mit eszel kisfiú? Aamát"
2021. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Amikor a végén Dennis orrba-szájba sz*patja a betörőt, akaratán kívül :D Haláli az a szerencsétlenkedés, amit Christopher Lloyd levág abban az egész jelenetsorban :D

Nagy klasszikus ez a film! Ártatlan, családi kis vígjáték, de annak nagyon jó.


Üdv:

egy buta felnőtt

2021. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon rég láttam utoljára, még gyerekként, szóval pontosan már nem emlékszem, de az a rész akkor nagyon tetszett mikor a szomszédnál marad estére és a fürdőben készülődik, játszik, összeöntögeti a dolgokat, aztán a szomszéd megjárja. Bocs, ennél több nem rémlik, de ha képben vagy, biztos tudod melyik részre gondolok.
2021. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus gyerekfilm. Amit a hülyegyerek csinál benne, azt kb. mindig egy felnőtt szívja meg, de nagyon. Nem büntetik meg, mert csúzlival tablettát lő egy öregember szájába, mert a szülők annyira puhapöcsök, hogy már ebből leró, hogy abból a nyomorék '80-as évekbeli rajzfilmből csinálták (gyerekként láttam belőle pár részt, de arra sem emlékszem, hogy egyáltalán valami történet volt-e abban, annyira retek volt). Azt bírom, hogy annyi totál fizikai képtelenség történik benne, hogy az ember a fejét fogja. Túlságosan érződik rajta, hogy egy rajzfilm adaptáció.
2021. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Aha
2021. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor kinyílik a virág és az öreg nem látja a gyerek miatt (fú de rég láttam, vagy 15 éve is megvan szerintem) :D
2021. ápr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Mit falsz itten, öcskös?
2021. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!