Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Végső Állomás horror filmekb...

A Végső Állomás horror filmekből melyik a kedvenc jelenetetek?

Figyelt kérdés

Mi tetszett meg benne?

Miért az lett a kedvenc belőle?



2020. szept. 27. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán az, amikor a második részben autóbalesetet szenvednek, és a csaj beszorul a kocsiba, az ülés és egy farönk közé. Aztán amikor próbálják kiszabadítani kinyílik a légzsák, és beleveri a nő feját egy kiálló vasrúdba.

Nem tudom miért ez tetszik a legjobban, csak ez ugrott be legelsőnek a kérdés elolvasása után. Talán azért, mert úgy tűnik mégis túlélte, már majdnem megmenekül, de aztán történik valami, valami kiszámíthatatlan, és meghal.

A második rész egyébként is a kedvencem. Nekem ebben tetszenek a legjobban a halálesetek, ebben a legérdekesebbek.

Az is emlékezetes amikor az üveglap kilapítja a fiút, vagy amikor a grillsütő felrobban, és a gyerek keze az asztalra repül, a család közé. Esetleg, mikor a szögesdrót kettévágja a pasi testét.

2020. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb rész szerintem a második rész autós balesete. Az a nyitány nagyon jól van összerakva.


Illetve az első részben a buszos gázolás. Na ez egy olyan jump scare, ami jól van használva.

2020. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindeneképpen a balesetek tetszenek legjobban.

1. VÁ 2 - 23-as Autópálya

2. VÁ 3 - Ördög hullámvasút

3. VÁ 5 - McKinley híd/North Bay Bridge

4. VÁ 4 - McKinley versenypálya

5. VÁ 1 - Volée 180-as járat


Halálok terén:

VÁ 1 Terry Chayne - Busz

VÁ 2 Nora Carpenter - Lift

VÁ 3 Ashley és Ashlyn - Szolárium

VÁ 4 Lori Milligan - Mozgólépcső

VÁ 5 Candice Hooper - Tornász rúd/ Olivia Castle - Szemész

2020. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!