Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinált az illető a...

Mit csinált az illető a Facebookjával, ha nem látom mikor volt elérhető és a messengeren küldött üzenet is csak napok ota üres kör pipával van nála és nem szürkült be a kör vagyis elvileg nem volt fenn? De akkor ritkán miért posztol olyat? több.lent.

Figyelt kérdés

Hogy Bp-n tartózkodik jelenleg amikor tudom mert ismerem, hogy biztos,hogy nem. Meg elég bizar dolgokat is amiket eddig nem.

Szerintetek mi történt vele?

Nincs meg a telószáma szóval ott se tudom elérni...



2021. ápr. 7. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Kijelentkezett a messengerből? Nincs összefüggésben a fb profillal, lehet használni mindkettőt egymástól függetlenül.
2021. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiszen be lehet allitani a messengeren, hogy ne lassak az elerhetoseget. Engem is zavar, mert nehanyan ha zold voltam, loktek a szoveget, es meg kellett magyaraznom, hogy nem erek ra.
2021. ápr. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!