Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki help? Loptam a rossmann...

Valaki help? Loptam a rossmannbol es nem tudom mire szamitsak:"D

Figyelt kérdés
Huhh hat hello...mielott barki leszidna el szeretnem mondani hogy mar nagyon nagyon megbantam es nagyon nagy hulyeseg volt elismerem. Szóval eppen a rossmannban vasaroltam es lattam egy csattot ES IDK WHY csak jott egy random gondolatom hogy ha lepattintom a papirrol akkor ugy becsipog e es hat...zsebre raktam a papirt pedig valahol a foldon hagytam es kisetaltam onnan miutan befejeztem a vasarlast.VISZONT UTANA VISSZAMENTEM MERT MEGIJEDTEM IEJASGIZUAAERUZ es vissza akartam rakni viszont a papir mar nem volt a foldon...biztos tudjak hogy valaki lelopta...es nagyon megijedtem ezert csak ott hagytam a papir helyen a csattokat...es kimentem viszont nagyon felek hogy vissza nezik a kamerakat es netalan tortenne valami:( nagyon rosszul erzem magam miatta tudom idiota otlet volt...amugy vagy 400ft ertekben volt...nem tudom mire szamitsak:'D help btw 16 eves vagyok es biztos hogy soha tobbet nem csinalok ilyet..ja es viszonylag pici rossmann volt. Ti mit gondoltok? mar olyanokon gondolkozok hogy kiraknak valahovaXDDDDDD

2021. ápr. 7. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Te dolgod!
2021. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

Repülős Gizi utódját olvashattuk. Ő volt ugyanis kleptomániás.


A karma majd visszaadja neked, de ezen már ne bánkódj.

2021. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom ez az írás.. Használj már értelmes magyar szavakat.
2021. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Te valami kábszi hatása alatt állsz, vagy mi? 😡
2021. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
94%
Miért nem kotongumit loptál, az legalább hasznos!
2021. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem lesz baj, de ha visszamesz es elmondod az lesz a legegyenesebb.

Bár én se mennek, nem foglalkoznak ilyen piti dolgokkal..

2021. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Piti dolog, káruk nem keletkezett, ezért nem fognak azonosítani.

De jó, hogy megbántad, és remélhetőleg nem követsz el több ilyet, mert így komoly bajba sodorhatod magadat.

2021. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Most remélhetőleg megtanultad, hogy lopni nem szabad. A következő lecke a helyesírás legyen.
2021. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hülyén írtam ki..csak siettem. Igen teljesen megbántam és egy életre tanultam belőle:O Mert tényleg csak utólag gondolkoztam és nagyon megijedtem. Csak remélem hogy tényleg piti dolognak fogják ők is gondolni:( Biztos látták, hogy vissza lett téve ha úgy nézzük..csak ahj hülye vagyok
2021. ápr. 7. 16:46
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Ez mit jelent?

IEJASGIZUAAERUZ

2021. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!