Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki help? Loptam a rossmann...

Valaki help? Loptam a rossmannbol es nem tudom mire szamitsak:"D

Figyelt kérdés
Huhh hat hello...mielott barki leszidna el szeretnem mondani hogy mar nagyon nagyon megbantam es nagyon nagy hulyeseg volt elismerem. Szóval eppen a rossmannban vasaroltam es lattam egy csattot ES IDK WHY csak jott egy random gondolatom hogy ha lepattintom a papirrol akkor ugy becsipog e es hat...zsebre raktam a papirt pedig valahol a foldon hagytam es kisetaltam onnan miutan befejeztem a vasarlast.VISZONT UTANA VISSZAMENTEM MERT MEGIJEDTEM IEJASGIZUAAERUZ es vissza akartam rakni viszont a papir mar nem volt a foldon...biztos tudjak hogy valaki lelopta...es nagyon megijedtem ezert csak ott hagytam a papir helyen a csattokat...es kimentem viszont nagyon felek hogy vissza nezik a kamerakat es netalan tortenne valami:( nagyon rosszul erzem magam miatta tudom idiota otlet volt...amugy vagy 400ft ertekben volt...nem tudom mire szamitsak:'D help btw 16 eves vagyok es biztos hogy soha tobbet nem csinalok ilyet..ja es viszonylag pici rossmann volt. Ti mit gondoltok? mar olyanokon gondolkozok hogy kiraknak valahovaXDDDDDD

2021. ápr. 7. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%
Hagyjátok a kérdezőt! Felment benne az adrelalin, mégiscsak lopott.
2021. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi lesz ha a rendőrség meglátja a kérdésed? 🤔
2021. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elfognak egy 400Ft-os hajgumi lopkodót.
2021. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
:D :D
2021. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csatt lesz az, bocsika.:)
2021. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#12 Csak nem...:'D
2021. ápr. 7. 21:46
 17/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, senkit nem fog izgatni a 400 forintos csat, szóval felesleges paráznod.

Az értékesebb dolgokra figyelnek inkább, pl vannak ott húszezres parfümök meg elektronikus eszközök stb. A párszáz forintos vackokkal kutya se törődik.

2021. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Attól függetlenül, hogy kis éretlen hülyegyerek vagy még, jófej vagy, szórakoztatóan írsz, meg még a lelkiismereted is megvan, arra mondjuk vigyázz :D
2021. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!