Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ADOM...

Mi a véleményetek az ADOM diákmozgalomról miszerint ne nyitják meg az oktatási intézményeket . Egyetértetek a mozgalommal?

Figyelt kérdés
Én személy szerint támogatom . Nektek mi a véleményetek , fejtsétek ki . A válaszokat előre is köszi.
2021. ápr. 7. 18:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért támogatom , mert nem akarom megfertőzni idős krónikus betegségekben szenvedő rokonaimat hozzátartozóimat.
2021. ápr. 7. 18:19
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
szintén támogatom, mert féltem a családtagjaimat 17L
2021. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Én nem támogatom. Egyedül azt tartom hülyeségnek, hogy érettségi előtt nyitnak. Azt a két hetet már ki lehetne bírni. Utána viszont lehetne menni vissza.

Azzal indoklom, hogy érettségin szívás, ha karantén miatt nem vehetsz részt rajta.

Ha ezt nem vesszük figyelembe akkor viszont szerintem vissza lehetne menni. Már rengeteg ember be lett oltva, az a néhány ember, aki nem tudja megoldani, pl mint a te esetedben is az egy háztartásban élő veszélyeztetett emberek (ha nem egy háztartásban éltek, akkor nem) miatt lehetne magántanulói vagy ilyesmi jogviszonyt létesíteni, ne szívjon mindenki emiatt.

2021. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

egyetértek de hát lepkefing az egész, orbánig el se jut, nulla súlyuk van.

A MOK a PDSZ a PDK ugyanezt mondja azok azért csöppet fajsúlyosabb szervezetek és azok is le vannak szarva.

2021. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
2-es vagyok, igazad van. Ez lenne a legigazságosabb ha kinyitnának, de nem lenne kötelező hanem mindenki eldönthetné. Persze ez úgysem fog megvalósulni.
2021. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Én támogatom.

Egyrészt fiatalokra is lehet veszélyes a vírus, bár tény, hogy kisebb eséllyel.

Másrészt hazavihetik olyannak, aki veszélyeztetett - idős, beteg szülőnek vagy nagyszülőnek.

Harmadrészt még ha feltételezzük is, hogy egyáltalán nem veszélyes a vírus, vagy akár nem is létezik, akkor se lehet kellemes kötelező karanténba kerülni pont az érettségi időpontjára. (Ilyenkor egyébként mi történik? Próbálkozhat újra ősszel a delikvens? :/ )

2021. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tàmogatom.Ne nyissák ki az àltalànos iskolàkat sem.Ne kötelezzenek erre,úgy hogy meg tudom oldani a gyerekeim felügyeletét.

Ma is 285 ember halt meg.

A gyerekek feletti döntési jog az enyém,nem Orbàn Viktoré.

Elmehàborodott ember az.

2021. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nyitnak ki Orbán Viktor most tett bejelentést
2021. ápr. 9. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Csak a középiskolàkra vonatkozik.:(
2021. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!