Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen a csatornán miért van...

Ezen a csatornán miért van ennyi dislike?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=dCB66y5haBU


Egyszerű, klasszikus népi gyerekdalok vannak fenn, mindegyik több milliós nézettséggel és kb. egy harmad arányban dislike-al. Miért lehet ez? Kommentelés le van tiltva.



2021. ápr. 8. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert már a kedves, szelíd dolgok, az igazi értékek nem menők? De én is megdöbbentem rajta, ahogy megnéztem.
2021. ápr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kommentelés minden gyerektartalomnál le van tiltva.

Ez 2020-as új youtubeszabályzat.


A like dislike arányt én sem értem, ha tippelnem kéne, az animációgyenge minőségére tippelnék, de csak mert más ötletem nincs.

2021. ápr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is el tudom képzelni, hogy egy nagyobb videós odaküldte a követőit vagy csak szerepelt a dal egy videóban. De lehet, hogy hülyeség. :D
2021. ápr. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet mint a bogyó és babóca nevű rettenetnél ,h mivel ezt rakják be vagy ezerszer háttérzajnak a gyereknek a szülők egy idő után megőrülnek tőle és lepontozzák...
2021. ápr. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=Krv5MUQtgTY


Ennél a förmedvénynél pl. nem volt a kommentelés tiltva. Még nagyon régen. Aztán ahogy egyre több szülő írogatott oda, hogy hogy a jó isten f*szába lehet engedni, hogy 6-7 évesek ÍGY nézzenek ki (a videó néhány jelenetében) és erről még klipet is forgatni, egy idő után blokkolva lett a komment részleg. Mondjuk én is egyet értettem a háborgókkal, mert egy szánalom az egész, hogy ovisokat így öltöztessenek be aztán mutogassanak a neten mint drótszálas marionettbábokat.

2021. ápr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!