Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz a következ...

Szerintetek mi lesz a következő enyhítés?

Figyelt kérdés
Vajon az éttermek mikor nyithatnak ki? Koncertekre mikor mehetünk?
2021. ápr. 8. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Éttermeknél úgy tudom április végére (vagy talán 19-től?) a teraszokat, nyitott helyeket engedik kinyitni. A zárt terekről még nem beszéltek, az még szerintem odébb lesz.

Koncertek, fesztiválok még jó darabig nem lesznek, maximum olyan autós koncertek, mint ami tavaly nyáron is volt, hogy autóban ülve, egymástól elkülönülve hallgatták az emberek.

2021. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
53%
Sajnos az iskolák kinyitása április 19.én túl korai.
2021. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jaj ezt a sulis nyitást ne kezdjétek már itt is. Engem nem érint.


#1: Nagyon szuper lenne ha legalább a teraszokat megnyithatnák az éttermek. Szerintem ők érdemelnék meg a legjobban. Nagyon régen zárva kell lenniük.

2021. ápr. 8. 15:06
 4/14 anonim válasza:
43%
Engem igen 16 vagyok.
2021. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tele van az oldal a sulis kérdésekkel, meg hogy nem akartok menni. Kérlek akkor oda írj.

Az én kérdésem nem erről szól. Nem érint és nem is érdekel.

2021. ápr. 8. 15:12
 6/14 anonim válasza:
42%

Ja bocsi, ez most enyhítés volt?

Annyi volt az enyhítés, hogy 2 órával többet lehetsz kint a hideg sötétben, amúgymeg ez a boltos dolog inkább szigorítás, tekintve, hogy eddig nem volt létszámkorlátozás.

A sulis nyitás meg mindenkit érint, mert berobbanthatja a járványt. Képzeld el... minden iskolába visszatérnek a diákok, különböző helyekről, úgy, hogy már a halálosabb brazil variáns terjed... hát gratulálok.

2021. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Nyáron eltűnik a vírus, kinyitnak a szállodák, éttermek, aztán majd szeptemberben jön a 4.hullám.

Tavaly is igy volt. Kell a pénz a szállodáknak is :)

2021. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Engem sem érint a sulis hisztid. Ment a piros.
2021. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ki fogják az iskolákat nyitni de hamar megint be lesznek zárva. Bár a mi sulinkba keveseb vannak (osztályonként max 10 gyerek de általában 5-6 van), én örülnék egy kicsit a nyitásnak, hiszen nehéz egyedül tanulni a vizsgára..
2021. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
nem veszitek eszre hohy jon a nyar es mar arrol beszelnek hogy jok a szamok? csak ezert szarok az egesz covidra, mert ami nekem fontos, a nyar, abba ok sem piszkalnak bele, kell nekik a penz a sok nyaralasbol. aztan szeptember vegen jajj jon egy uj hullam zarjunk mindent. nem lepodnek meg ha ez lenne mostantol nyugdijas koromig..
2021. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!