Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kivel van/volt az életben a...

Kivel van/volt az életben a legszebb kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Baráti, társi, szerelmi, családi, sorsszerű, bármilyen jellegű... Kivel éltél meg nagyon szép emberi kapcsolódást? Miért volt szép, mi volt benne a szép, van kedved leírni?


Köszi a válaszokat!



2021. ápr. 8. 20:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat Mindenkinek! :)
2021. ápr. 10. 21:00
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A kutyámmal. Emberi kapcsolódás volt, mivel én emberként voltam benne, ő meg kutyaként. Majdnem 17 évig volt az életem része. Láttam megszületni és meghalni. Amióta nincs, mintha kiszakadt volna belőlem valami. Nem minden kutyámmal volt meg ez a fajta kapcsolódás, de ő különleges volt. Akkor jött az életembe, amikor az egész család gyászolt. Ő tanított meg újra nevetni és sírni is. Mintha 17 éven át megvédett volna engem, amikor meghalt, elkezdtem a halott rokonaimmal álmodni, mintha visszarepültem volna abba az időszakba, amikor gyászoltunk. 1 hónapon át minden este halottakkal álmodtam. Beteg is lettem azóta, egy régen meglévő bőrbetegségem, ami nem volt súlyos, azóta kezelhetetlenné vált.

Mostanában a kutyámmal szoktam álmodni. Legutóbb azt álmodtam, hogy kiástam a földből. A karomba vettem, mint azelőtt olyan sokszor és elaludt a karjaimban. És olyan jó érzés volt, mert élt, nem volt halott, nem volt rajta föld. Csak aludt, békésen. A legrosszabb, amikor azt álmodom, hogy nekem bohóckodik. Volt egy játékunk pici kora óta, amikor táncolt nekem. Csak úgy magától kezdte el ezt csinálni, hasra vetette magát, lóbálni kezdte a nagy szőke mackó fejét jobbra-balra, közben topogott a mellső lábaival ritmusra én meg azt énekeltem neki, hogy nem igazi vagy, te játékkutya vagy. És ehhez vigyorgott. Tényleg olyan volt, mint egy játékkutya. Ha jó kedve volt vagy meg akart nevettetni, nekiállt így táncolni. Amikor álmomban táncol és felébredek, az rosszabb, mint amikor halottakkal álmodtam. Csak ülök az ágyban és fel kell dolgoznom, hogy ez csak álom volt és nem táncol már nekem soha többé.

2021. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kélzeletbeli személlyel volt eddig a legszebb baráti kapcsolatom egész eddigi életemben. Nyugodtan ki lehet nevetni, de élő embernek sosem tudtam annyira örülni, mint amennyire Őt szeretem már vagy három éve. :)
2021. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!