Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kivel van/volt az életben a...

Kivel van/volt az életben a legszebb kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Baráti, társi, szerelmi, családi, sorsszerű, bármilyen jellegű... Kivel éltél meg nagyon szép emberi kapcsolódást? Miért volt szép, mi volt benne a szép, van kedved leírni?


Köszi a válaszokat!



2021. ápr. 8. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindig szep az eleje ... csak kesobb jon a keseru pirula.
2021. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel
2021. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bennem pl. egy sokéves baráti-mentori-tanítói jellegű kapcsolat ihlette a kérdést, szóval tényleg értelmezzétek nyugodtan teljesen tágan, amit írtam. Tehát nem a rövid, hormonszagú szenvedélyre vagyok kíváncsi. (Persze az is jó ám. :))
2021. ápr. 8. 20:46
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Szabad volt. Az volt a lényege:) Én nem voltam szabad, az meg a baj. De akkor éreztem meg a szabadságot. Ezért tetszett nagyon. De nem úgy, hogy azt csinálsz, amit akarsz, hanem úgy, hogy az lehetsz, aki szeretnél.
2021. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Baráti viszony. Higgadtságot tanultam Tőle.
2021. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

A kislányommal, akitől sajnos külön élek, de születésétől fogva szeretem, feltétel nélkül. Igyekszem minden vele töltött pillanatot értékelni.

Elvált 37/F

2021. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát férfiként életem legszebb 1 hónapja a volt kolléganőmmel volt. Egy helyen dolgoztunk, ő már elvált régen, én nekem pont lezajlott a válóperem. ( közös megegyezéssel váltunk el a feleségemmel, barátságosan) Míg tartott a válóper addig csak kollégák voltunk akiknek sokszor együtt kellett dolgoznunk. Válóperem után 3 hónappal, nem tudom miért de megcsókoltam. Annyira erős érzelmi kötődés alakult ki, hogy szinte a második nap az ágyban kötöttünk ki. 1 hónapig voltaképpen mindig az ágyban voltunk. De amilyen gyorsan lángoltunk fel, olyan gyorsan aludt is ki a láng. 1 hónap után rájöttünk, hogy bár a szex isteni, de nincs semmi közös bennünk. Egyszerűen nem akart menni a kapcsolatunk semerre. Mindig csak az ágy. Őt zavarta ( engem kevésbé) Így újra barátok, kollégák maradtunk. Addig amíg bele nem szeretett a haveromba elvoltunk. Mivel mindketten egymásba habarodtak, úgy látta jónak, ha kilép a munkahelyről. Megértettem a döntését.

Eltelt 2 év. Férjhez ment a haveromhoz ( aminek tényleg örülök, hogy egymásra találtak) de még mindig úgy érzem az az 1 hónap volt életem legszebb hónapja. Gyönyörű emlék.

34/F

2021. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy Felvidékről származó, nagyon különleges fiúval, akit itt ismertem meg a Gyakorikérdéseken. Sajnos a kapcsolatunkban voltak nehézségek, és egy nagyon rossz pillanatban megírt üzenetem miatt meg is szakadt, de rengeteget tanultunk egymástól.


Nagyon hiányzol, Riki, jóvá szeretném tenni mindazt, amit elrontottam. Tovább szeretnék tanulni tőled!


Ádi.

2021. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem a romantika szexió ez itt.
2021. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is a megkeseredettség, úgyhogy szia :D
2021. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!