Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Gulyás...

Mi a véleményetek Gulyás Mártonról?

Figyelt kérdés

Én most "találtam" meg, nem tudom mit képvisel, és hogy ki ő, de nem valami szimpatikus ember. Szerintetek?

Nem vitatkozni, veszekedni szeretnék, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2021. ápr. 9. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt se tudtam, hogy létezik ez az ember :D
2021. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Unszimpatikus, akinek semmi érzelme nincsen, csak darálja a szövegeléseit, mindenkit lenéz. Olyan, mint a többi tagtársa.

Az a baj, hogy ő ezt élvezi is...

2021. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

A politikai oknyomozó munkássága szerintem a toppon van az országban.


Elelnzéki aktivista, másorvezető, oknyomozó másor készítő.


Nekem egyedül az volt unszimpatikus, mikor Pumped Gabo-val csinált riportműsort, és úgy beszélt vele, meg úgy kért rajta számon dolgokat, mintha nem lenne azzal tökéletesen tisztában hogy a társadalmi, iskolázottsági, mindennemű különbség köztük az ég és föld.

2021. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is ő az egyik top ma Magyarországon, pár éve még nem néztem volna ki belőle, hogy ilyen színvonalas csatornát indít.
2021. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja kezdtem nézni (a legtöbbször csak hallgatni munka közben) a partizános riportjait. Rettentően felkészült és alapos, gátlás nélkül belekérdez olyan dolgokba is amit nem várna az ember. Néha túlzásba viszi és felelősségre vonásba mennek át a kérdései de alapjában véve tetszik amit csinál.
2021. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Alapos, felkészült, nagyon tájékozott, mer feltenni kemény kérdéseket. Mindenkit megszorongat, legyen bármelyik oldalon. Több riportját nézem és ebben a műfajban abszolút top színvonalat képvisel.
2021. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 a Pumped Gabónál vagy Zagyva Györgynél pont azt sérelmezték sokan, hogy másokhoz képest finomabban voltak kezelve, a szájukba lett adva a szó. Szerintem tudja, hogy mikor meddig mehet el anélkül, hogy rossz szájízzel távozna tőle az interjúalany.
2021. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Amikor oknyomozást csinál, akkor néha átgondolatlanul nyilatkozza ki a saját nézeteit, tehát van egy szubjektív faktor a műsoraiban, hiába jó az oknyomozós rész. De elgondolkoztató, mert eddig ezt a kvázi marxista, anti-neoliberális, antikapitalista nézetet itthon senki nem tudta ilyen szépen feltálalni.
2021. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jó érzéke van az interjúztatáshoz, intelligens.
2021. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Kommunista,marxista.


Ezzel nálam el is van könyvelve.

2021. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!