Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kéne átadjam a helyem a...

Miért kéne átadjam a helyem a buszon? Az emberek normálisak?

Figyelt kérdés

A sztori annyi, hogy leghátul ülök az ablaknál, a buszon ezer másik hely, erre felszáll egy huszonéves kicsit lecsúszottnak látszó, de nem hajléktalan srác és elkezdi hogy adjam át a helyem. Mondom nem van máshol is hely, nem. De ő az ablaknál akar ülni pont ott, és különben is milyen szemét vagyok meg stb.

Oké a néha vannak ilyenek ha az ember a fővárosban él, nade ez már többször eljátszották, más időpontokban, más ugyanilyen forma emberkék velem. Időseknek persze átadom kérdezés nélkül, de ilyeneknek nem hinném hogy át kéne.

20 év körüli lány vagyok egyébként. Nem tudom hogy ez valami fétis-e hogy a helyemre kell ülni, mert előmelegítettem neki... Érti ezt valaki? Veletek volt már ilyen?



2021. ápr. 9. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Azt bírom még amikor még jöttem haza sulibol, és tele volt a busz ezek az idősebbek meg azután száltak fel, és hogy ez a mai fiatalság... Azthiszik más nem fárad el csak ők:'D
2021. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Sok elmebeteg van, tudomásul kell venni.
2021. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Életemben nem fordult még elő velem ilyen. Mondjuk én férfi vagyok, lehet nem merik bejátszani velem. De az ilyen emberek hülyék.
2021. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Én időseknek, kismamáknak átadom, mert nekik szerintem jobban kell. (3-ból 2en átlagban mosolyogva visszautasítják így is)


Egy random hül.yének nem állnék fel.

2021. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
1-es Elég szomorú, hogy ilyen hozzáállású gyerekek vannak. Mégis mibe fáradnál el? Meg a lábaid akkor is jobban bírják, mint egy idősebbnek. Azt még pláne bírom, hogy a sulis táskájának is lefoglal egy helyet, meg egyet a később érkező ugyanolyan fiatal haverjának.
2021. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

5ös: Én például fodrásznak tanultam (18-19 évesen)és gyakorlati napokon (heti 3 nap) egész nap álltam, majd utána még dolgoztam is, ahol szintén nem ültem és még csak utána buszoztam haza... Igenis a fiatalok is el tudnak fáradni és joguk van pihenni. Főleg ha éjszaka van csak ideje tanulni.

Persze nem azt mondom, hogy én nem adtam át a helyemet, sőt.

Jól esett volna nem egyszer, ha más átadja nekem arra a ~50perces buszozgatásra.

2021. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Csak kekeckedni akart.
2021. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Én fixen mondtam volna neki,hogy takarodjon a qrva anyjába,és csináljon amit akar,csak én ne legyek benne. Ha meg jött volna az előadóművész dumával,meg stb,akkor lefújtam volna 2 liter gázsprayvel.
2021. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez az eset direkt arra ment ki, hogy téged bosszantson, nem a hely kellett neki, csak tahó akart lenni.

Egyébként én idősebbekkel jártam így. Felszállt egy idős nő a villamosra, mondanom sem kell a reggeli csúcsforgalomban kellett piacra mennie, és mindketten álltunk. Nekem iszonyatosan begörcsölt a hasam, annyira, hogy már zúgott a fülem és kezdtem fekete foltokat látni, szóval ahogy megüresedett egy hely, leültem oda, és nyúltam is a vízért meg a szőlőcukromért, hogy ne ájuljak el. Mire az út hátralévő részében azt kellett hallgatnom a nénitől, hogy én egy utolsó bunkó vagyok, zabálni bezzeg tudok a villamoson, de megnevelni nem tudtak... Meg hasonló kedvességek. Szóval én ezek után már azzal a kijelentéssel sem értek egyet, hogy minden öregnek kötelezően át kell adni a helyet. Az üljön le, akinek tényleg szüksége van rá.

2021. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom. En csak abban nem ismerek kegyelmet, mikor a jarmu belseje ures, az ajtoban allnak es neznek, hogy miert akarok felszallni. De belul ures! Ezeket erovel felretolom. Otvenket kilos no vagyok.
2021. ápr. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!