Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az hogy az...

Tényleg igaz az hogy az amerikai lányok nők alapjába véve szeretik és pozitívan tekintenek az europai férfiakra ?meg állítólag sokkal közvetlenebbek rendesebbek normálisabbak mint az európai nők ?

Figyelt kérdés
Nem nem még mielött azt mondanátok hogy egy ronda szűz lúzer vagyok és ezért utálom a magyar meg európai nőket , el kell hogy mondjam hogy soha nem volt semmi bajom az ismerkedéssel sem a magyar és európai nőkkel, csak jópár helyen ezt hallottam meg ilyen amerikai youtube videókban is ahol ismeretlenek leszólítanak amerikai lányokat sokkal közvetlenebbnek jobbfejnek tűnnek .

2020. dec. 9. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nyitottabbak az amerikaiak, jobb kedélyűek és jobb indulatúak ránézésre. Nekem ez eleinte fura is volt, mindig a hátsó szándékot kerestem. Aztán végülis beigazolódott, hogy valahogy mindenki kedvesebb zsigerből, de ez inkább csak valahol felszínesség, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak.
2020. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Erre nevelik őket.
2020. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!