Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha akármilyen új szabályozás...

Ha akármilyen új szabályozás vagy enyhítés kerül bejelentésre, miért van állandóan háborgás?

Figyelt kérdés

Ha azt jelentik be, egy ideig nem lesz óvoda, iskola akkor a szülők háborognak, hova tegyék a gyereket. Ha bejelentik, hogy kinyitják ezeket az intézményeket, akkor a szülők háborognak, hogy korai nyitni, mert megfertőzik egymást az ottlévők.

Ha bezárnak a boltok az a baj, ha kinyitnak az a baj.


Ha nem lehet kimenni este az se jó, ha ki lehet menni, az se.

Stb stb...


Ez miért van??

Nevetséges már amit néhányan csinálnak neten.



2021. ápr. 10. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű, mert megtehetik..
2021. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Ezt hívják úgy, hogy konstruktív ellenzékiség.

Magasabb szinten akasztgatni is akarnak...

2021. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Most konkrétan például azért, mert a szakemberek (tehát az orvosok) szerint rossz döntés most nyitni, még nem jött el az ideje.
2021. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Erősen anti-fideszes vagyok, tehát nem őket védem, a megállapításom pártfüggetlen.

Nem lehet olyan politikai döntést hozni, ami mindenkinek jó. Különösen egy ilyen helyzetben, ahol konkréatan azt kell eldönteni, hogy az idős beteg nagymama haljon meg covidban, vagy a társadalom többi része a bezártság gazdasági és pszichés következményei miatt.

Itt nem lehet jó döntést hozni, és egyik párt se tudna. Persze, lehetne logikusabb és jobb rendelkezésekkel előállni, (például az hogy az esti vásárlást 6 óráról 3-ra tömörítették a 8 órási korlátozással netttó baromság volt), amikért jogos is a felháborodás, és senkinek nem volt jó döntés.

De a legtöbb, sajnos a "melyik kezembe harapjak" dilemma eldöntése...

2021. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert a birkák jelzik, hogy ééééértik, majd követik.
2021. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert már mindenki qrvára unja ami már 1 éve megy azért.Mindenki ideges már a sok szrság miatt
2021. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezért kell mindenbe belekötni mert idegesek? Szerinem ők maguk sem tudják, hogy mi lenne a megfelelő döntés, csak az a céljuk, hogy mindenbe belekössenek.

Én is unom az egészet elhiheted.

2021. ápr. 10. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, februárban még tüntetés volt a nyitásért mostanra pedig majdnem a zárásért vonulunk utcára :O
2021. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 everlight ***** válasza:
54%
Mert 1 éve börtön az élet.Semmi eredménye nem volt se a korlátozásoknak se az oltásnak.Az orvosok könnyen dumálnak a szigorításért,1 éve töretlenül kapják a lóvét,nem érinti őket semmi korlátozás.Önző hálátlan csőcselék az összes virológus,orvos,ha szigorítást akarnak,vonják meg az ő fizetésüket,és osszák szét a bezáratások miatt munkanélkülivé vállt emberek között.
2021. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8: Ugye!! Ezt mondom!

Ha én egyszer a nyitás mellett vagyok, akkor 1 hónap múlva nem a zárás mellett fogok kampányolni. Nevetséges.

2021. ápr. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!