Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok az új bejelentések...

Mit szóltok az új bejelentésekhez? Szabad nyarunk lesz!!

Figyelt kérdés

A miniszterelnök rádióinterjúját összefoglalva a legfontosabb bejelentések:


- Szabad nyarunk lesz, a következő hónapban másfélszer annyi vakcina áll majd rendelkezésre, mint márciusban.

- Bizonyos szolgáltatásokat a nyáron csak védettségi igazolvánnyal lehet igénybe venni.

- Este 9-ig nyitva lehetnek a boltok, a részletszabályokat még tárgyalja az operatív törzs.

- Április 19-én újranyithatnak az iskolák.


Ezek szerint már nem kell sokat kibírni!!!



2021. márc. 26. 09:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Én már nem bízok ezekben az ígéretekben, túl sokszor ejtettek át és már egy éve folyamatosan csalódok. Már egy szót se hiszek el abból, amit bármelyik féreg mond (mindkét oldalon).
2021. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
El ne hidd már. Masz viselés ugyanúgy kötelező lesz mindenhol, az iskolákat sem fogják kinyitni. Ha igen, akkor kb max ennyi változás lesz. :D
2021. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Maszk*
2021. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék mik lesznek a nyári szolgáltatások, amiket csak igazolvánnyal lehet igénybe venni.
2021. márc. 26. 09:23
 5/28 anonim válasza:
62%
Szerintem a világ legnagyobb baromsága visszaengedni a diakokat, lehet hogy a pedagógusok megkapják az oltást, viszont védettség meg nem lesz aktív mire visszamegyunk. A diákok ugyan úgy szét fogják fertőzni egymást, majd hazahozzuk a szüleinknek... Szerintem nem kene meg kinyitni, es ezt a nyarat sem kene "szabadda" tenni, mivel ezutan megint csak rosszabb lesz...
2021. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Jaj tavaly is eltűnt nyárra a vírus. Majd ősszel folytatódik a negyedik hullámmal nyugi!
2021. márc. 26. 09:26
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Nekik biztosan!!!
2021. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Ez az hogy NEKIK!7-es jól látod🤭🤭
2021. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Aztán majd bejelentik, hogy jön a negyedik hullám, mert megjelent a magyar mutáns ami az eddigieknél jóval veszélyesebb. :)
2021. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Kamu az egész.
2021. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!