Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miket értetek el 30 éves...

Miket értetek el 30 éves korotokra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem sokat :( Eléggé elszmorít, de hátha 40-re jobb lesz már a helyzet!
2021. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Meg csak 23 vagyok de félek attól, hogy 30 éves koromra sem fog változni a helyzet🤷‍♂️
2021. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

- egy diploma

- biztos állás, jó fizetéssel

- jogosítvány (magamnak fizettem és munka mellett csináltam, nem volt egyszerű)

- nemsokára elvégzek még egy képzést, amiben majd dolgozni is szeretnék (edzőként). Ezzel további terveim is vannak.

- van vőlegényem (bár szerintem ez nem érdem, szerencse kérdése inkább, hogy találkoztam egy normális férfival, szóval ez kakukktojás a listán)

- ma befogadtunk egy macskát

- saját autóm vagy ingatlanom nincs sajna

- van némi félretett pénzem és megtakarításom is (nem túl sok, de van)

- megcsináltattam a fogaimat, nagyon szépek lettek

- elkezdtem pszichológushoz járni, erre nagyon büszke vagyok és sokat hozzámtesz


Ennyi jut eszembe hirtelen.

2021. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Fiatalon megfogadtam nem akarok elérni semmit.Maradéktalanul sikerült véghezvinnem.
2021. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
3-as gratulálok! :)
2021. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Köszönöm szépen, 5-ös. Még egy dolgot megemlítenék: kigyúrtam magam. Régen gyenge voltam, mint a lepkefing és zsírgiliszta is voltam. Most már izmos vagyok és tippeket is kérnek tőlem.

Egész gyerekkoromban azt hallgattam, milyen béna vagyok, milyen gyenge vagyok, milyen ügyetlen vagyok (szüleimtől főleg). Most pedig hamarosan edző leszek, és erre alapozva további képzéseket is el akarok végezni. Ez több év kemény munkája volt, és nagyon büszke vagyok rá.

2021. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. 30 évesen volt egy szál érettségim, albérletben laktam egyedül és busszal jártam 12 órás folyamatos műszakba dolgozni.
2021. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát, igazából nem túl sok minden sikerült. Tinédzserként azt hittem, minden meg fog változni ha végre lesz munkahelyem, saját keresetem, de nem igazán lett így.


-évente külföldi nyaralás, akár több is (tavaly a covid miatt elmaradt)

-saját autó, ráadásul egy cabrio. (kicsi és öreg, de ő volt az álmom. Saját pénzemen vettem)

-irodai munka (nem akartam úgy járni mint a szüleim. Ettől függetlenül nem nézem le a kétkezi munkát, még mielőtt valaki félreértené)

-saját telek, amire építkezni szeretnék az idén (bár eladásra is jó lenne, mert 3x annyit ér már)

-megtakarítás (nem sok, de van valamennyi amivel jó pár hónapig kihúzom)

-szerencsére nem szorultam rá egyszer sem szülői segítségre (sok velem egykorútól hallom, hogy anyuka most ennyi millióval dobott meg, apuka ennyi százezerrel.)


Szerintem ennyi 😅 Talán a 40-nél már többet tudok írni.

2021. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
50% önrésszel vett es szepen igenyeimhez felujitott lakás. Megtakaritás emiatt nulla. Diplomák, folyamatban lévő doktori. Tanácsadócég elég jól fizető klienssel. Éltem több kontinensen, és rengeteget utaztam már. Egy nagyon hosszu kapcsolatomnak vége lett, épp aktivan csajozgattam. Egy szuk barati kor, akikkel 15 éve heti szinten lógtunk, es egy népesebb tágabb barati kor.
2021. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Van egy állandó munkám, de stabilnak nem nevezhetném a munkahelyet, mert gyakran vannak leépítések, úgyhogy igazából bármikor elküldhetnek. A fizetésem is csak kicsivel több, mint a minimálbér, tehát egyedül nem tudnék belőle albérletet fizetni, ezért édesanyámmal lakom még mindig, és valószínűleg ez így marad örökre, mivel ennél magasabb bért sehol nem tudnék kapni. Párkapcsolatom nincs. Barátaim szintén nincsenek.
2021. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!