Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy szoktátok levágni...

Fiúk ti hogy szoktátok levágni a körmeiteket a jobb kezetekről?

Figyelt kérdés
Én értem hogy olló, de ha azzal akkor hogy? Nekem bal kézzel nagyon nem megy, mindig cikkcakkos körmeim lesznek és mindig idegből lerágom inkább utaná. Létezik erre jó megoldás? Trollok kíméljenek a kaszás meg fűnyírós válaszokkal, ha lehet normális választ kérnék.

2021. ápr. 12. 14:48
1 2
 11/13 moozygoo ***** válasza:
Bal kézzel megfogom a körömcsipeszt, a többit a fantáziádra bízom
2021. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem abban a romániai kis faluban ahol él a kérdező, nem ismerik még sem a villanyáramot, sem a körömcsipesz....

A repülőről is azt hiszik, hogy jön a hami-hami griffmadár és riadtan vissza szaladnak a barlangba.

2021. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csesszétek már meg azt a körömcsipeszt, egyszer volt egy olyan szar a kezemben (szélütéses nagymama rendbe tételéhez adták), hát még a lábujjaimmal fogva is szebben dolgoznék, csak olló legyen... Nem okoz semmilyen problémát másik kéz használata, nagyon szépen tudok bármilyen szerszámot használni azzal is.
2021. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!