Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, hogy ismét...

Mit tudok tenni, hogy ismét jobb kedvem legyen?

Figyelt kérdés

Volt tavaly nyáron egy ilyen kb. két hetes időszak. Akkor tényleg boldog voltam. Minden jól alakult. Nem nagyon kellett aggódnom a dolgok miatt, a vírus is kicsit jobban háttérbe húzódott. Továbbá megismerkedtem egy sráccal, aki tényleg szimpatikus volt nekem, relatíve sok közös is volt bennünk. Akkor csináltam ilyet először és tök szerencsésnek éreztem magam, hogy így sikerült megtalálnom.

Aztán minden egyre rosszabb lett. Most itt vagyok egy hónappal érettségi előtt, félek, úgy érzem el fogom rontani. Sőt, igazából a jövőmhöz sem fűzök nagy reményeket. Életem alig van, kb. egész végig a gép előtt ülök. A sráccal sem jöttek össze a dolgok. Aztán próbálkoztam egy lánynál is, az sem sikerült. Most meg gyakorlatilag esélytelen ez a dolog is. Bár érettségiig már elengedtem az ismerkedést/párkeresést. Ha eddig nem volt senki, akkor most már ne is legyen, amíg le nem megy ez a dolog. Csak mostanában tök rossz a kedvem és szorongok is. Nagyon örülnék, ha valaki megölelne, megszeretgetne egy kicsit.

Leszek még olyan boldog, mint akkor? Fogom még azt érezni? Most tudok tenni valamit, hogy egy kicsit jobb legyen?

18F (bi)



2021. ápr. 5. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

ennyi idősen valószínűleg szerencsés vagy még.

élnek a szüleid.

és ennyi....

öleld meg anyukádat, mond el neki ezt az egészet, beszélgessetek.

és fog mondani hasznos megoldást.

2021. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Persze , hogy leszel ez nem is kérdés. Szerintem most életed rosszabb szakaszát éled. Izgulsz az érettségi miatt a stressz is okozhtja . Kitartást és szép érettségi bizonyítványt kívánok neked.
2021. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán szerezhetnél valakit szexre csak az is felkavarna ami robtaná az érettségi dolgot.


Vedd komolyan az érettségit aztán jön a nyár!


Szerintem amúgy az érettségi a para amiatt jön elő minden.

2021. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!