Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek hogyha megöregszem...

Félek hogyha megöregszem akkor olyan leszek mint a szüleim,nagyszüleim?

Figyelt kérdés

Eléggé butusok, és én nagyon próbálok másmilyen lenni, de nem tudom hogy sikerül-e... Vagy öregségemre megbutulok én is...

Honnan tudom hogy nem olyan vagyok mint ők?


2021. ápr. 12. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
De olyan vagy :)
2021. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a butulás? Ha kifejted úgy jobban hozzá tudunk szólni.
2021. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
A ver nem valik vizze ... es az alma nem esik messze a fajatol.
2021. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is féltem tőle hogy olyan leszek mint a nagyszüleim, akik erősen demensek, mert látva hogy ők is szenvednek, de főleg hogy mennyire megkeserítik mások életét megijedtem az öregségtől. És ezt most nem gyűlölködve mondom, mert nagyon szeretem őket, de aki őket ápolja az elbúcsúzhat a normális élettől amíg élnek.

Aztán ráeszméltem, hogy így csak stresszben tölteném azokat az éveimet is, amikor egészséges és fiatal vagyok, így próbálom kiélvezni az életet és nem gondolni az időskorra. Hidd el, sokkal boldogabb vagyok!

2021. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód, táplálkozás, kisebb sport, felesleges stressz kerülése, alkohol és cigi kerülése sokat tud segíteni, hogy öregen is jobban legyél.

A nagyfaterom rengeteget ivott és zsírt zsírral evett, borzasztó demens lett utolsó jópár évére. Én nem tartok ettől, mert amennyire tudok a fentiek szerint élek és jóval több agysejtet megspórolok ezzel ami rendelkezésemre áll majd öregen, amit ő 30 és 70 között elivott.

2023. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!