Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a lányról/...

Mit gondoltok erről a lányról/nőről?

Figyelt kérdés

Mindenkivel TÚL kedves és közvetlen már. Nagyon érdekli ha valaki nem bírja, vagy ha valaki nem mutat érdeklődést felé. Nem mer kezdeményezni állítása szerint stb. Tehát ilyen ártatlan mintalány.


De nekem úgy tűnik mintha csak gyűjteni akarja az embereket maga mellé...

Orrba szájba pasizik, de senkivel nem megy el szexig meg ilyenek, csak hülyíti őket. Többet is egyszerre. Mer kezdeményezni, sőt nyomulni is... Elmondja egy srácnak pl hogy bejön neki meg minden, aztán nem lesz semmi.

Ja meg hogy nem jár buliba, múltkor egy házibuliba volt részegen._. És még sorolhatnám, ezzel nincs is baj, csak nem értem miért álszenteskedik...


Mielőtt írnátok hogy biztos nem kaptam meg azért írom...

Nem, sosem akartam megkapni a lányt ezek miatt. Mindenki elhiszi hogy ilyen a csaj, de nekem nagyon gyanús. Milyen "tényező" állhat ez mögött? Figyelemhiány? Szeretethiány? Megfelelési kényszer?

Elég szar leírás lett, de órán ülök épp, szóval kérdezzetek inkább:)


2021. ápr. 13. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Álszent, sztem
2021. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, csak nem értem miért.
2021. ápr. 13. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát, figyelj. Sztem csak magára akarja felhívni a figyelmet, én is ismerek nem is egy ilyen embert. A középpontban akar lenni. Azért az is lényeges hogy pl a szülei elkényeztetik-e, mert akkor már alapból ahhoz van hozzá szokva hogy mindenki rá figyel. De nem tudom
2021. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyes vagyok, sztem is azért, mint a 3.-is írta.
2021. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hinném, nincs elkényeztetve szerintem.

Köszönöm a válaszokat:)

2021. ápr. 13. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
1# adomxd
2021. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus? Azoknak kell a rajongás, de csak a rajongás kell a másikból, maga az illető nem. És kötődési zavarral is küzdenek, tehát amint közel kéne engednie magához valakit, pánikba esik és dobbant.
2021. ápr. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!